Так то задним
Ну и никто не говорит о прямо "погіршує життя" - можно и на одном и том же уровне оставлять..
|
|
Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуНі, не погіршує. Ще раз Якщо Ви вийшли на пенсію , а завтра прийняли закон про зміну пенсійного віку...то у вас пенсію не відберуть , тобто Ви живете по попередньому закону. Саме тому всі спроби Гетьманцева обрізати пенсії прокурорам... це не про ті пенсії які ВЖЕ отримують Це тільки про ті пенсії які будуть НАРАХОВУВАТИСЬ в майбутньому. Тобто одночасно в Україні буде пропурор пенсіонер з пенсією в 100 000 грн і такий самий прокурор пенсіонер з пенсією в 20 000 а все тому , що він вийде на пенсію по новому Закону. ПС запитайтесь воєнпенса, там приблизно в 2005-2010 роках йшла зміна законів по пенсійному міліції і армії і там була колізія, коли люди СПЕЦІАЛЬНО виходили на пенсію з вислугою в 20 років, бо по новій редакції навіть отримавши вислугу в 25 років-вони б отримали менше.
Що ви робите в приватній сфері - ваша справа, я до цього аспекту вашого життя-відношення не маю А от ПУБЛІЧНО- ви ЗОБОВЯЗАНІ поцікавитись чи не проти людина якщо ви будете використовувати російську.. і якщо проти то або йдете, або викликаєте тлумача, або переходите на українську. Коли останній раз ви так робили? Чому ви важаєте що населення України ХОЧЕ чути російську на своїх вулицях? Чому у Вас в заголовку кожного повідомлення - не стоїть вибачення перед українцями за те що ви використовуєте російську? Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 20 лип, 2025 15:35, всього редагувалось 1 раз.
Так кто из нас вимагає? Я от вас ничего не требую. А вы от меня? Я ещё и извиняться должен? На колени становится надо или не обязательно? Мне на грудь надо табличку с извинениями повесить, когда на улице говорю по-русски? Что дальше? Жёлтые звёзды нашивать будем? У вас уже крыша совсем едет? Вы раньше признавались в социал-фашизме. До национал-социализма дойдём скоро? Интересно, если к вам в магазин зайдёт интурист и захочет сделать покупку на приличную сумму, вы от него тоже потребуете розмовляти українською або привести тлумача? Востаннє редагувалось ЛАД в Нед 20 лип, 2025 15:50, всього редагувалось 1 раз.
Re: Напад росії і білорусі на Україну ЛАД
коли я в Прибалтиці хотів заправити авто , то молодий латвієць говорим зі мною виключно латвійською і англійською , а я пробував пояснити йому те що мені треба ломаною німецькою При чому ні він ні я російську навіть не пробували використовувати. Звідси висновок з педераційної мови С своим самоваром(вкрадений в китайців) в чужую избу - не лезь. Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 20 лип, 2025 15:54, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
ЛАД, ты пишешь на российском языке о том, что в Украине запрещен российский язык Диссонанса не испытываешь ? Хотя о чём я ... ты ведь и слова такого не знаешь - диссонанс По поводу фашизма Вся Россия сейчас - фашистская. Ты этого не видишь Много здесь форумчан, трампофилов, которые исповедуют фашистские лозунги и идеи. Ты этого не замечаешь Но у тебя виноват budivelnik Харьков обстреливают, потому что во Львове мифические националисты - это твоя позиция Тебе не приходит в голову простая мысль - Харьков обстреливают, потому что россияне хотят обстреливать, чтобы запугать, чтобы разрушать И происходящее во Львове - не при чём Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуЄ правила хорошого тону В себе дома - ти можеш сидіти в лайні і навіть не вмиватись.. Але якщо йдеш в гості то тебе приймуть тільки в тому випадку якщо приймеш правила тих до кого йдеш.. Правда москалям це не відомо , якщо їх бачити не хочуть - вони в танк сідають... От тільки проблема Воювати в танку-ще таке собі заняття а от все життя жити ....
Про закон заговорил, а ты по закону не вернулся в Украину, после выезда ) _hunter, ты за любой закон, чтобы получать 500 ойро. Но примут закон, что тебе нужно пойти работать и ты ... будешь снова бежать туда, где халява )) Востаннє редагувалось pesikot в Нед 20 лип, 2025 16:05, всього редагувалось 1 раз.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||