|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Чет 02 жов, 2025 22:39
Shaman написав: ЛАД написав: budivelnik написав:....... такий собі Лад -твердо переконаний що російська+ заводи - зроблять всіх багатими , але чому він не може пояснити чому така "чудова" імперія маючи і російську і заводи - розсипаплась такий собі воєнпенс - твердо переконаний що варто можновладцям працювати більше-і всі відразу отримають ману небесну
Я никак и никогда не связывал "російську" с богатством. А заводы таки нужны. Китай разбогател, главным образом, благодаря заводам. Торговля вторична....
а оце дуже класична радянська помилка - торгівля настільки ж важлива, як й виробництво. так, виробництво можна назвати скелетом - але сам по собі скелет нічого не зробить.
Так це і є первинністю виробництва відносно торгівлі. А те, що другорядна складова (розвинута торгівля) є необхідним елементом загальної системи (ринку), ну ніяк не заперечує цього. АТБ розвинутіше совдепторга не з причини надважливості торгівлі (відносно виробництва), а з причини вищого рівня конкуренції в торгівлі за ринку, ніж за совдепу. В совдеп магазину(-ів) просто не було конкурентів((( _______________________ Хто кого обслуговує? Хто для кого (чи під кого) створений? Завод під торгточку чи навпаки? Очевидна відповідь на ці питання вкаже хто первинний. ______________________ Була б совдепі конкуренція ... виробників, то й була б конкуренція точок торгівлі. Була б вище якість... Але тоді б це не був совдеп (планова економіка. Де план визначає партія)))), а не царює попит, як в ринку, ще й за умов конкуренції виробників за нього).
Востаннє редагувалось detroytred в Чет 02 жов, 2025 22:45, всього редагувалось 1 раз.
-
detroytred
-
-
- Повідомлень: 25705
- З нами з: 23.02.09
- Подякував: 2132 раз.
- Подякували: 3230 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 02 жов, 2025 22:44
Water Глянув той санаторій у Хмільнику, якщо повністю з проживанням/лікуванням/харчуванням,
Мене в Артеку при кашлі поклали в стаціонар і банки ставили 😅 Благо днів 3 наче. Лікування навіть там було таке собі)) Памʼятаю тільки фурацилін )
-
Hotab
-
-
- Повідомлень: 16536
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 398 раз.
- Подякували: 2497 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
4
3
Додано: Чет 02 жов, 2025 22:48
ЛАД написав:В этой войне вообще слишком много слов. Со всех сторон - и с нашей, и от РФ, и от "партнёров". Что такое "повне виснаження", я просто не понимаю. Потери во 2МВ у СССР были намного больше, чем у нас сегодня, но "повне виснаження" не наступило. Не могу вспомнить ни одной войны, которая закончилась из-за "повного виснаження" сторон. Бывало, что заканчивали, убедившись в том, что не могут добиться результата, как, например, ирано-иракская война.
Ну Парагвайская закончилась повним виснаженням. Там даже дети в 10 лет участвовали в войне, а после войны легализовали многоженство,в качестве компенсации критического дефицита чоловикив.
-
Господар Вельзевула
-
-
- Повідомлень: 821
- З нами з: 11.09.24
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 28 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 02 жов, 2025 22:59
detroytred написав:Так це і є первинністю виробництва відносно торгівлі.
Первинним вже давно є торгівля... Товарного дефіциту в світі немає... Недарма є прислівья Знав би чого нема в Америці - був би мільйонером.... Тому Замовником товарів - є торгівля_________________________ це капіталізм А не торгівля продає те що виготовили___________________ це совок Знову фізика Чим ближче до обєкту-тим сильніший вплив.. а хто найближчий до кінцевого споживача в ланцюжку Виробник-оптовик-роздріб-кінцевий споживач? Тому мережі вже давно продають товар СВОЇХ торгових марок, не маючи при цьому виробництва товарів.
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 27107
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 292 раз.
- Подякували: 2991 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Чет 02 жов, 2025 23:07
budivelnik написав: detroytred написав:Так це і є первинністю виробництва відносно торгівлі.
Первинним вже давно є торгівля... Товарного дефіциту в світі немає... Недарма є прислівья Знав би чого нема в Америці - був би мільйонером.... Тому Замовником товарів - є торгівля_________________________ це капіталізм А не торгівля продає те що виготовили___________________ це совок
Замовником товарів є попит. З боку покупців. Виробники орієнтуються на попит. Покупців. Торгівля ЛИШЕ забезпечує зв'язок між виробниками та покупцями. Вона апріорі не може бути первинною. Ланцюг наступний: попит-виробник-торговець. Саме з точки зору первинності. Виробник з покупцем можуть без торговця. А от торговець з покупцем без виробника не можуть. Хто первинний наявне. Виробник первинний відносно торговця що в ринку, що в совдепі. В совдепі тільки інакше: план(партія)-виробник-торговець. З точки зору первинності. До чого тут вплив? Ні до чого. З точки зору первинності. Торгівля можлива лише за умов наявності виробника. Виробник же може існувати без торговця. Безпосередньо продаючи покупцю. Отже виробник первинний відносно торговця. Зростання ролі торгівлі в ринку обумовлено не її первинністю, а зростанням рівня конкуренції. Зростає роль, значення. І не більше. Але не первинність. Діти можуть і овсі навіть розірвати зв'язок з батьками. Але батьки залишаються первинними. Відносно дітей. Виробництво породжує торгівлю. Торгівля є наслідком виробництва. А не навпаки((
Востаннє редагувалось detroytred в Чет 02 жов, 2025 23:28, всього редагувалось 3 разів.
-
detroytred
-
-
- Повідомлень: 25705
- З нами з: 23.02.09
- Подякував: 2132 раз.
- Подякували: 3230 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 03 жов, 2025 00:06
Виявляється стасюки не заздрять і не хочуть пенсію в 45 років .. то вони просто пофлудити 😅
-
Hotab
-
-
- Повідомлень: 16536
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 398 раз.
- Подякували: 2497 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
4
3
Додано: П'ят 03 жов, 2025 00:08
Hotab написав:Виявляється стасюки не заздрять і не хочуть пенсію в 45 років .. то вони просто пофлудити 😅
фарш не прокрутиш назад ))
-
sergey_stasyuk555
-
-
- Повідомлень: 445
- З нами з: 21.05.23
- Подякував: 37 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 03 жов, 2025 00:11
sergey_stasyuk555 написав: Hotab написав:Виявляється стасюки не заздрять і не хочуть пенсію в 45 років .. то вони просто пофлудити 😅
фарш не прокрутиш назад ))
Так якщо ніхто його не мріє туди крутити , то проблеми ж і нема. Мені здалось що ти страждаєш через мою пенсію. А як ні, то все добре 😅 до чого тут я?
Ти з вадіком горілку не жреш? Він так як і ти не розуміє кого стосується цитата
-
Hotab
-
-
- Повідомлень: 16536
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 398 раз.
- Подякували: 2497 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
4
3
Додано: П'ят 03 жов, 2025 00:25
Hotab написав:Ти з вадіком горілку не жреш? Він так як і ти не розуміє кого стосується цитата
ні, я горілку майже не вживаю, тим більше з вадіком )) цитата була крива, але то такоє...
-
sergey_stasyuk555
-
-
- Повідомлень: 445
- З нами з: 21.05.23
- Подякував: 37 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 03 жов, 2025 00:26
fler написав:Може я чогось не розумію, але якого біса тоді Тайвань купляє шалену кількість нафти у рф? Шоби що?
повністю відмовитись від нафти рашки наразі неможливо! на це підуть роки. навіть наші танки досі заправляються частково з переробленої кацапської нафти, трохи почали з цим боротись, але це боротьба з вітряками. якщо грубо: якщо тайвань купить напр. у ірака - та ж індія збільшить поставки замість ірака на рашку на +- ці обсяги. тобто тайвань просто заплатить більше. і так добре, що ціна знизилась і є нова стеля 47.
-
sergey_stasyuk555
-
-
- Повідомлень: 445
- З нами з: 21.05.23
- Подякував: 37 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
33 |
128367 |
|
|
1493 |
314484 |
|
|
6076 |
999619 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|