Рада продала Украину: ЕДАПС побил рекорды коррупции

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 09:03

Рада продала Украину: ЕДАПС побил рекорды коррупции

Пропонуємо до обговорення:

Продажный город, ты перестанешь существовать, когда найдется подходящий покупатель...

Дивися повний текст Рада продала Украину: ЕДАПС побил рекорды коррупции.
R2
Робот новин

Подякував: 0 раз.
Подякували: 134 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 09:04

Любопытно.
ХомаБрут

Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 09:52

Ну и что остается нам делать после этого? Один выход - организация атак на сервера этих чертей.
inspector

Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 09:56

Когда ж эти герои начнут отвечать за покращення? чето мне не хочется менять паспорт, если уж заставят принудительно, то буду менять на паспорт другой страны. :evil:
monstrrr

Подякував: 136 раз.
Подякували: 5 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 10:06

Пора уже стрелять.
шурец

Подякував: 503 раз.
Подякували: 179 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 12:03

monstrrr написав:Когда ж эти герои начнут отвечать за покращення? чето мне не хочется менять паспорт, если уж заставят принудительно, то буду менять на паспорт другой страны. :evil:

Я вас разочарую. Все ЕС паспорта биометрические. И все личные данные хранятся в руках зарубежных "бизнесменов". А с учетом недавних скандалов в Швейцарии, европейцы также легко вас кинут как и украинцы.
Back to USSR
delicious

Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 13:10

delicious написав:
  monstrrr написав:Когда ж эти герои начнут отвечать за покращення? чето мне не хочется менять паспорт, если уж заставят принудительно, то буду менять на паспорт другой страны. :evil:

Я вас разочарую. Все ЕС паспорта биометрические. И все личные данные хранятся в руках зарубежных "бизнесменов". А с учетом недавних скандалов в Швейцарии, европейцы также легко вас кинут как и украинцы.

Как я посмотрел - понятие биометрические достаточно широкое. Что пишут про нас:
ЕДАПС собирает в своих руках всю информацию, касающуюся особых примет человека - цвета глаз, отпечатков пальцев, врожденных либо приобретенных физиологических особенностей. Информацию о социальном статусе, маршрутах передвижения, доходах и расходах каждого жителя Украины.
Теперь Швейцария из Вики:
Passport Type [5]:
PM - Passport10, Normal biometric passport containing 1 digital photo and 2 digital finger prints
содержит одно цифрофото и 2 отпечатка пальцев. Всё.
На вскидку у всех остальных похоже что одно цифрофото и 2 отпечатка пальцев.
А наши что учудят? Загадай дураку богу молиться - он и лоб разобьет.
cobalt60

Подякував: 40 раз.
Подякували: 31 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 13:16

Если автор статейки предоставит пруф-линк на "ЕДАПС собирает в своих руках всю информацию, касающуюся особых примет человека " кроме фото и отпечатков пальцев, то я поверю. В ином случае- не больше чем очередной "бла-бла-бла"
Padun

Подякував: 304 раз.
Подякували: 23 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 13:26

все фирмы, входящие в консорциум ЕДАПС, автоматически перенаправляют со своих адресов сайтов непосредственно на сайт ЕДАПСа - видимо, всех конкурентов купили и теперь "штампую что да как хочу" на благо зарубежных стран.
don

Подякував: 7 раз.
Подякували: 5 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Пон 03 жов, 2011 13:45

padun
З проекту Закону до другого читання (сайт Ради):
біометричні дані - сукупність даних про особу, зібраних на основі фіксації її параметрів, що мають достатню стабільність та істотно відрізняються від аналогічних параметрів інших осіб (відцифрований підпис, відцифроване зображення обличчя та інші біометричні параметри)

"Стаття 9. Форма та опис документів

1. Форма кожного документа встановлюється цим Законом.
2. Документи залежно від змісту та обсягу інформації, яка вноситься до них, виготовляються у формі книжечки або картки, за винятком посвідчення на повернення в Україну, що виготовляється у формі буклета.
3. У випадках, встановлених законами України, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до документа може вноситися додаткова змінна інформація, а саме: про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів, додаткові біометричні дані, щодо забезпечення захисту інформації на безконтактному електронному носії тощо."
L

Подякував: 3 раз.
Подякували: 110 раз.

Профіль
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор