|
Кращому бігуну сучасності запропонували частку в компанії шв |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 12 сер, 2012 18:23
Пропонуємо до обговорення: Британська венчурна компанія Shutl запропонувала ямайському бігуну Усейну Болту частку в один відсоток, а також стільки "макнаггетів"
Дивися повний текст Кращому бігуну сучасності запропонували частку в компанії швидкісної доставки.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 12 сер, 2012 18:23
Опыть необходимо развивать. Так банкам (подразделениям по работе с проблемной задолженностью) нужно привлекать чемпионов по боксу и тэквондо. Они тоже рекорды по возврату кредитов поставят. А с совсем проблемными клиентами могут работать чемпионы по стрельбе...
-
Адам Смит
-
16
- Гуру
-
- Повідомлень: 1822
- З нами з: 02.06.11
- Подякував: 401 раз.
- Подякували: 4952 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
5
1
Додано: Нед 12 сер, 2012 18:32
Адам Смит написав:Опыть необходимо развивать. Так банкам (подразделениям по работе с проблемной задолженностью) нужно привлекать чемпионов по боксу и тэквондо. Они тоже рекорды по возврату кредитов поставят. А с совсем проблемными клиентами могут работать чемпионы по стрельбе...
Неудачники как работали так и будут работать в подобных и других структурах. А люди по настоящему преданные своему делу будут посвящать все свое свободное время исключительно спорту. 
-
Lady D
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 12 сер, 2012 19:07
Lady D Не берите так близко к сердцу, это была шутка. А Болту надо соглашаться. Он работал на свое имя, теперь имя будет работать на него. Главное свою фотку на унитазные крышки не клиеть. По теме, у него 6 золотых
-
Kombarde
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 20.07.12
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 12 сер, 2012 22:04
ну вы прям пчел с кораллами сравниваете(или с полипами). Хотя опаснее выглядят пчёлы
-
ZEROF
-
-
- Повідомлень: 247
- З нами з: 07.11.10
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1562 |
|
|
|
2 |
1705 |
|
|
|
1 |
1138 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|