У серці світової ювелірної справи знайшли підроблений злиток

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 05:57

У серці світової ювелірної справи знайшли підроблений злиток

Пропонуємо до обговорення:
Це відкриття було зроблено дилером Ібрагімом Фадлем, який купив цей злиток у продавця, що продавав йому золото і до цього.

Дивися повний текст У серці світової ювелірної справи знайшли підроблений злиток золота найвищої проби (ФОТО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 05:57

Встречный вопрос к фальшивомонетчикам - значит самые тонкие слитки 10 г, 20 г, 1 унция и монеты - самые безопасные? Подобню операцию проделать с ними трудно и экономически невыгодно?
Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10799
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 06:24

Как может кг слиток стоить около 18 т. долларов при унции в 1700 ??? его биржевая стоимость около 55 тыс. долл., может этому торговцу и продали за 18 в свете того что там вольфрам))))
olivo1960
 
Повідомлень: 89
З нами з: 23.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 06:25

Не досмотрел, если 10-ти унцовка, то по цене норм.
olivo1960
 
Повідомлень: 89
З нами з: 23.08.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 07:23

Это как роляль в лесу среди кустов перед грибниками (внезапно появился)

Так и здесь - тока золото пошло вверх - так и фальшивый слиток всплыл - да еще и в нужном месте(чтоб шума больше было)...
ФРС не дремлет - золото это его враг №1 и они валили (уж сколько раз),валят и будут валить его всеми доступными способамии
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 07:26

http://f5.ru/zolotorev/post/393970

Вот это жесть.....
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 08:18

В общем не стоит покупать слитки тяжелее 100 грамм. Ну и на руках тоже не стоит покупать.
Дарья
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 08:23

Интересно поменяется ли теперь процедура экспертизы при покупке золота нашими банками?
alyoha
 
Повідомлень: 368
З нами з: 12.03.08
Подякував: 25 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 08:30

  peppermail написав:http://f5.ru/zolotorev/post/393970 Вот это жесть.....

Жесть не статья, а комментарии....
Дарья
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 вер, 2012 08:32

  alyoha написав:Интересно поменяется ли теперь процедура экспертизы при покупке золота нашими банками?

Нет, у нас не ходят большие слитки. Весом в 500 и 1000 грамм многие банки сканируют на наличие неоднородности внутри. А самые ходовые это 50 и 100 грамм, их подделывать не выгодно. Спим спокойно.
Дарья
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 1828
Переглянути останнє повідомлення
Нед 25 тра, 2025 14:01
Hotab
1 776
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 14:47
Investor_K
34 7172
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 вер, 2023 08:04
Wirująświatła
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама