|
Азаров заперечує порушення на виборах, в той час як ПАРЄ - к |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 27 вер, 2012 16:23
Пропонуємо до обговорення: В Україні вже зареєстровано 576 міжнародних спостерігачів за ходом виборів до парламенту
Дивися повний текст Азаров заперечує порушення на виборах, в той час як ПАРЄ - каже про "катастрофу".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 вер, 2012 16:23
«Формирование и состав избирательных комиссий в Украине, по моему мнению, — это полный фарс», — сказал европейский наблюдатель.
А Васька(Пахло) слушает, да ест
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 27 вер, 2012 16:33
С фактами у йевропейских наблюдателей, как обычно, сложности =)
-
Mak
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 вер, 2012 17:23
очень смешно про то что раньше было лучше)
-
19024
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 27 вер, 2012 18:41
Mak написав:С фактами у йевропейских наблюдателей, как обычно, сложности =)
А ты глаза собственные открой и уши ПРастовские почисть...
-
HOMYAK123
-
-
- Повідомлень: 315
- З нами з: 05.02.10
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 30 вер, 2012 23:51
HOMYAK123
Сколько требуется бабла косить, чтобы продалжать молоть чушь изо дня в день.Или второй вариант - парень не в своем уме, поэтому и трепится. Пускай дед азар, как древние султаны, переодениться в бомжачьи лохмотья, и выйдет в народ под видом бомжа например. Пускай послушает о чем люд говорит.
-
ddv
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 01 жов, 2012 02:19
ddv, ?? ну и о чём же народ говорит, в маршрутках, на остановках .... по мобильным телефонам .. Народ уже забил на это быдлячее правительство, только ещё не дошло до украинцев, что просто надо взять и приздипячить всю эту мразь
-
Сергей Малина
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1748
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 2364 раз.
- Подякували: 383 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 03 жов, 2012 11:58
Сергей Малина написав:ddv, ?? ну и о чём же народ говорит, в маршрутках, на остановках .... по мобильным телефонам .. Народ уже забил на это быдлячее правительство, только ещё не дошло до украинцев, что просто надо взять и приздипячить всю эту мразь
народ и на прошлое позорное правительство забили тогда же..
-
19024
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1239 |
|
|
|
1 |
336 |
|
|
|
4 |
4136 |
Сер 14 січ, 2026 11:45 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|