Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 13>
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 14:50

Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец

Пропонуємо до обговорення:
Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок

Дивися повний текст Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палець - руку по лікоть відкусить.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 14:50

Привык пальцами тыкать проктолог. Так и дворнягу ткни - откусит.
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 14:53

  Dr_4e написав:Привык пальцами тыкать проктолог. Так и дворнягу ткни - откусит.

Что-то неверно сказал?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 14:58

  alex10 написав:
  Dr_4e написав:Привык пальцами тыкать проктолог. Так и дворнягу ткни - откусит.

Что-то неверно сказал?

Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. :wink:
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:13

[quote="1614369:Dr_4e
Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. :wink:[/quote]
В поговорке не "ткнуть" , а "дать"
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:13

Демогог-антипод регионалов несчастный. Фигня и развод постоянный. То Запад то Россия... Очки набирает. Кто из этих пальцеуказателей займется авгиевыми конюшнями здесь и сейчас. ПРидумали "панацеи" - вот присоединимся туды или сюды и заживем... Дурак думкой богатеет. Тем самым оба лагеря наших элит расписывается в своей импотенции-ничего сами для своей страны не могут толком сделать.
GorKy
 
Заблокований
Повідомлень: 1201
З нами з: 14.08.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 149 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:23

GorKy не могут толком сделать.
НЕ ХОТЯТ
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:39

Re: Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай п

Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:47

  Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.

А також з нимеччиною, китайщиною, японщиною, американщиною и кот-дивуар.
GorKy
 
Заблокований
Повідомлень: 1201
З нами з: 14.08.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 149 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:54

  alex10 написав:[quote="1614369:Dr_4e
Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. :wink:

В поговорке не "ткнуть" , а "дать"[/quote]
А разница в скорости "давания-тыкания"? Это индивидуально, имхо.
Dr_4e
 
 
 
  #1234 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1109
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 1324
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1338
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама