Як Азаров поїхав перевірити наявність хліба у супермаркеті і

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2013 21:58

Вэлком т`ЮЭсЭсАр :) Азаров скоро будет всех целовать как Брежнев. Почаще Кровосися показывать надо, можно вместо Петросяна :)
shkarapet
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1740
З нами з: 11.09.09
Подякував: 15 раз.
Подякували: 226 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 бер, 2013 22:28

Kalyn
Всі хочуть жити по європейськи а самі живуть я би...
Сільки мусору на вулиці, хто це влада накидала, чи без штрафів ми не можем.
В мене новобудова, але виходжу бик якись мусор домашній кинув біля підїзда, лінь було 40 м до мусорки, получив підсрачник правда хороший, за те що пробував хамити. Але факт є факт, ми такі є а влади хочемо нормальної.
А скільки раз ви під час роботи робите перерви, ніколи німець наприклад не буде 10 раз курити ходити. Чи взятки даєте гаішнику за перевищення, а чого перевищуєте.
Що щось вищевказано не правда????++++++++++Приятно слышать,что есть культурные и цивилизованные люди.Но эту культуру нужно прививать с детства,а большинство детей сейчас предоставлены сами себе,в силу понятных причин.+насаждение этого образа жизни (наркомания,малолетняя проституция и т.д.)пиндосами,вот и получается,что у нас много быдла и в дальнейшем будет ,как это не печально подрастать еще больше.
Скептик
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 12:06

  alex10 написав:Сомневаюсь,что в Париже дурачки не сорят.Там просто вовремя убирают


Видимо вы не бывали в Париже! :wink:
Одна знакомая недавно удивлялась - "Это же Елиссейские поля!!! А так засрано! Они что - не понимают что там сорить нельзя???". Сам там не был, но источник заслуживающий доверия! :wink:
Был в Берлине (давненько правда). Чисто там только в центральных частях города. Метро и спальные районы - беспорядочно валяющийся мусор!
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 12:14

Re: Як Азаров поїхав перевірити наявність хліба у супермарке

В западной Германии убирается мусор по графику, для нас просто фантастика.
А у меня на Сырце не прочищена ни одна улица, в магазинах закончились практически все продукты, хлеб вчера так и не привезли!!!!!!!
Дворники просто вымерли, до полного таяния снега не объявятся.
avt23
Аватар користувача
 
Повідомлень: 303
З нами з: 04.12.12
Подякував: 410 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
 
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1777
Переглянути останнє повідомлення
Вів 10 чер, 2025 10:27
luda_sh_ruda
1 1276
Переглянути останнє повідомлення
Чет 13 лют, 2025 16:05
leoiskander
1 985
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 вер, 2023 17:56
cohan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама