УДАР: круті пацани за закритими дверима общак вчора поділили

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 10:32

УДАР: круті пацани за закритими дверима общак вчора поділили

Пропонуємо до обговорення:
"УДАР": більшість кинула опозиції "кісточку"

Дивися повний текст УДАР: круті пацани за закритими дверима общак вчора поділили, а ви, дурні, про святкування поговоріть.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 10:32

Ну что ж, правда бывает и горькой - знали во что ввязывались: Просто интересно, как это будут объяснять избирателям?
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 10:35

  Kudrjavuy написав:Ну что ж, правда бывает и горькой - знали во что ввязывались: Просто интересно, как это будут объяснять избирателям?

зачем кому-то объяснять, если можно купить и подтасовать
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 10:46

Не нужно ни объяснять ,не покупать и подтасовывать, народ проглотит так.
Stanislav
 
Повідомлень: 311
З нами з: 20.03.07
Подякував: 3 раз.
Подякували: 99 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 11:10

Ну если ни на что больше не способны как трибуны и туалеты блокировать, то - да, дураки. Причем это было ясно давно.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 11:16

  Дваждыдвашник написав:Ну если ни на что больше не способны как трибуны и туалеты блокировать, то - да, дураки. Причем это было ясно давно.

ну да :roll: пилили бы Бюджет как власть, а то оппозиция же не дают... и это уже хорошо...
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 11:53

Посмешил,дурачок Виталя..
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 12:46

Все одинаковые и все будут так делать,любая власть!Была одна власть,бубнела другая,а сейчас все поменялось наоборот!И так будет всегда!Просто в нашу Раду нужно положить маленькую, но очень мощную бомбу!Чтоб разнесло нахрен всех!!!!!Потому что если поменяются местами будет тоже самое только наоборот!!!
sergei_sardiko
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 13:11

  sergei_sardiko написав:Все одинаковые и все будут так делать,любая власть!Была одна власть,бубнела другая,а сейчас все поменялось наоборот!И так будет всегда!Просто в нашу Раду нужно положить маленькую, но очень мощную бомбу!Чтоб разнесло нахрен всех!!!!!Потому что если поменяются местами будет тоже самое только наоборот!!!

зачет
amator
 
Заблокований
Повідомлень: 934
З нами з: 24.08.10
Подякував: 90 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 15:45

Бомбу - это криминал, надо газу, чтоб поспали пару лет.
Angelo77
 
Повідомлень: 257
З нами з: 08.09.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1281
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 бер, 2024 10:27
unicdima
1 877
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 вер, 2023 16:12
Sanyok77
1 725
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 22:24
Scotch
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама