З 1 травня тарифи на "стаціонарні" телефони зростуть на 7-10

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 18:13

З 1 травня тарифи на "стаціонарні" телефони зростуть на 7-10

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомили в прес-службі НКРЗІ

Дивися повний текст З 1 травня тарифи на "стаціонарні" телефони зростуть на 7-10%.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 18:13

Укртелеком самоуничтожается
toejam82
 
Повідомлень: 322
З нами з: 13.12.12
Подякував: 298 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 18:15

Прикрасно, а чем село виновато??? Че ему больше платить???
svbuk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 338
З нами з: 27.07.10
Подякував: 204 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 18:18

"Стационар" от Укртелекома

Стационарным телефонам место в музее. В ближайшие 10 лет все они туда и переместятся. Покупай антиквариат пока не подорожало! ;)
AntonK
 
Повідомлень: 1618
З нами з: 09.03.07
Подякував: 1390 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 19:53

Стоимость минуты останется прежней или как?
17-18
Аватар користувача
 
Повідомлень: 205
З нами з: 14.02.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 20:45

Так ось ти яка, дефляція від покращувачів. :mrgreen:
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 21:07

  AntonK написав:Стационарным телефонам место в музее. В ближайшие 10 лет все они туда и переместятся. Покупай антиквариат пока не подорожало! ;)

Любому телефону место в музее.
Скайп всесилен и по большому счету бесплатен. Пора избавится от этого проводного и беспроводного хлама и переходить на интернет телефонию.
Яльг
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 21:15

4-ре жовые сети LTE это наше всё в Мааскве достигнуто 40Мбит\с на мобильном устройстве! Ура Товарищи! На нєньке 1-е шажки делает мтс
tuneyadets
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 81
З нами з: 05.01.12
Подякував: 5 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 кві, 2013 22:30

  17-18 написав:Стоимость минуты останется прежней или как?

Да, стоимость минуты будет той же. Только длительность минуты будет уменьшена на 10% ;)
AntonK
 
Повідомлень: 1618
З нами з: 09.03.07
Подякував: 1390 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 1982
Переглянути останнє повідомлення
Нед 03 тра, 2026 09:46
Ой+
3 14152
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 15:37
msergii83
1 1384
Переглянути останнє повідомлення
Чет 23 кві, 2026 11:04
bee_eeb_86
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама