|
З 1 травня тарифи на "стаціонарні" телефони зростуть на 7-10 |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 23 кві, 2013 18:13
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомили в прес-службі НКРЗІ
Дивися повний текст З 1 травня тарифи на "стаціонарні" телефони зростуть на 7-10%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 18:13
Укртелеком самоуничтожается
-
toejam82
-
-
- Повідомлень: 322
- З нами з: 13.12.12
- Подякував: 298 раз.
- Подякували: 78 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 18:15
Прикрасно, а чем село виновато??? Че ему больше платить???
-
svbuk
-
-
- Повідомлень: 338
- З нами з: 27.07.10
- Подякував: 204 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 18:18
Стационарным телефонам место в музее. В ближайшие 10 лет все они туда и переместятся. Покупай антиквариат пока не подорожало! 
-
AntonK
-
-
- Повідомлень: 1618
- З нами з: 09.03.07
- Подякував: 1390 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 19:53
Стоимость минуты останется прежней или как?
-
17-18
-
-
- Повідомлень: 205
- З нами з: 14.02.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 21:07
AntonK написав:Стационарным телефонам место в музее. В ближайшие 10 лет все они туда и переместятся. Покупай антиквариат пока не подорожало! 
Любому телефону место в музее. Скайп всесилен и по большому счету бесплатен. Пора избавится от этого проводного и беспроводного хлама и переходить на интернет телефонию.
-
Яльг
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 23 кві, 2013 21:15
4-ре жовые сети LTE это наше всё в Мааскве достигнуто 40Мбит\с на мобильном устройстве! Ура Товарищи! На нєньке 1-е шажки делает мтс
-
tuneyadets
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 81
- З нами з: 05.01.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 кві, 2013 22:30
17-18 написав:Стоимость минуты останется прежней или как?
Да, стоимость минуты будет той же. Только длительность минуты будет уменьшена на 10% 
-
AntonK
-
-
- Повідомлень: 1618
- З нами з: 09.03.07
- Подякував: 1390 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
1978 |
Нед 03 тра, 2026 09:46 Ой+
|
|
|
3 |
14109 |
|
|
|
1 |
1381 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|