Українці розчаровані вищою освітою - опитування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345>
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2013 17:12

Captain_Diarea
Да ничего, просто при таком подходе не стоит потом разочаровываться.
IgorR
 
Повідомлень: 269
З нами з: 26.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2013 17:30

В Украине вместо высшего образования в 19 ВУЗах из 20 остался только интим в общагах и аудиториях, что в принципе, тоже приятно. Сергей Малина правильно все очертил. ПаРашувачи боятся думающей молодежи. Именно умные люди заставят бандюковичей и уж тем более их деток ответить за содеянное. Юридически, принцип неотвратимости наказания. По-народному, что они вытворяют со страной, то страна вытворит с ними.
aWolf
 
Заблокований
Повідомлень: 593
З нами з: 27.02.12
Подякував: 16 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2013 18:00

  IgorR написав:Captain_Diarea
Да ничего, просто при таком подходе не стоит потом разочаровываться.

В чем разочаровываться?
Captain_Diarea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 156
З нами з: 14.06.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2013 20:46

Captain_Diarea
"Українці розчаровані вищою освітою - опитування".
IgorR
 
Повідомлень: 269
З нами з: 26.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2013 20:56

Mortimer, як вам стало вІдомо, що ІншІ не скаржаться? У свІтІ не маЄ бІльше людей, крІм украЇнцІв, що не працюють за спецІальнІстю? чи таких, чІЄ майбутьнЄ визначили батьки?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2013 00:34

Re: Українці розчаровані вищою освітою - опитування

  zeleniy написав:Mortimer, як вам стало вІдомо, що ІншІ не скаржаться?

Я здесь живу. Вижу плоды так называемого "образования". У нас всё импортное - товары, культура, идеи. :(
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2013 06:46

  mortimer написав:Я здесь живу. Вижу плоды так называемого "образования". У нас всё импортное - товары, культура, идеи. :(


В Латвії теж все імпортне, крім шпрот і що? За Монако промовчу... :mrgreen: Те, що ви тут бачите не плоди освіти, а результат дії окупаційного режиму, який почав діяти з 17-го року ХХ-го століття і діє по нині. Державою керують і успішно її розвалюють, при цьому набиваючи собі кишені, вихованці ще радянської освіти ну і їх діточки. І освіта доведена до такого стану ними ж. І наука. І культура. І медицина. І все інше. Саме вихованці радянської системи цінностей, у т.ч. освіти, не змогли дати раду Совєтам, а потім стали у керма України. Тож ті проблеми, що ми маємо зараз не українська освіта народила, їх народження ще попереду...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2013 08:19

Re: Українці розчаровані вищою освітою - опитування

  zeleniy написав:Те, що ви тут бачите не плоди освіти, а результат дії окупаційного режиму, який почав діяти з 17-го року ХХ-го століття і діє по нині.

Образование - следствие режима.
Изменить ничего нельзя - украинцев в Украине слишком мало.
Выше я уже писал о правильном порядке действий.
При чём тут Монако? Там кладезь нобелевских лауреатов?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2013 08:30

  mortimer написав:Изменить ничего нельзя - украинцев в Украине слишком мало.


Украинцев достаточно, свидомых мало. :(

(Надо в паспорте ставить штамп против графы национальность - "Особа, що втратила свiдомiсть".)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 29 кві, 2013 08:36

  mortimer написав:Какие украинцы - такое и образование. Ещё жалуются! Такого количества студентов нет ни в одной стране мира!! :)


Образование в Украине, можно сказать, взялось корочкой.
Корочка - это коррупционная путёвка в жизнь. В формализацию отношений между работником и тем кто его берёт на работу в Украине. :lol:

Поэтому и студентов так много.
Изя Гуд
 
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 4438
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
1 1011
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
1 1472
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама