|
Минула зима була рівна 7-8 звичайним для українських доріг - |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 17 тра, 2013 11:22
Пропонуємо до обговорення: Минула зима була рівна 7-8 звичайним зимам для українських доріг - Вілкул
Дивися повний текст Минула зима була рівна 7-8 звичайним для українських доріг - Вілкул.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101019
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 11:22
... Минувшая зима была равна 7-8 обычным для украинских дорог, а следующая будет равна 10 предыдущим - Вилкул
Короче - дайте денег(сейчас) и все будет в порядке(когда-нибудь) 
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 11:27
За счет чего как 7-8?
-
DURTACELL
-
-
- Повідомлень: 248
- З нами з: 20.07.09
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 11:31
А тех сумм шо крадёт из бюджета один Вирпул- хватило бы на 7-8 тысяч обычных людей.. А таких "Вирпулов" Чивакуня с собой притащил- тьму.. Целое хазароянучарское иго..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 11:35
Ну наконец-то нашлась виновница - зима! Все делали правильно, дороги ремонтировали, технологию не нарушали, бабки не тырили и на тебе - необычная зима! Просто какой-то злой рок. Кстати, можно было как обычно и папередников вспомнить. А что? Ну не на себя же ответственность брать.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 12:18
И чем же эта зима отличалась от всех остальных, такой же снег (аж странно откуда он зимой у нас взялся), такой же минус (опять нежданчик какой-то). А дорог у нас ни при какой зиме не было, но ему из окна его мерса-бентли-порша-ровера наверное нифига не видно
-
nitrolog
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 12:42
DURTACELL написав:За счет чего как 7-8?
он хотел сказать, что в прошлом сезоне они украли в 7-8 раз больше, чем раньше 
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: П'ят 17 тра, 2013 12:44
nitrolog написав:И чем же эта зима отличалась от всех остальных, такой же снег (аж странно откуда он зимой у нас взялся), такой же минус (опять нежданчик какой-то). А дорог у нас ни при какой зиме не было, но ему из окна его мерса-бентли-порша-ровера наверное нифига не видно
Мимо 3 стратегических дорог: в аэропорт, межигорье и кончу как то зима мимо прошла, пропустила 
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: П'ят 17 тра, 2013 12:51
Надо просто делать дороги сразу нормально. Там где нормально сделано, там следов зимы почти не видно.
-
Angelo77
-
-
- Повідомлень: 257
- З нами з: 08.09.09
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 17 тра, 2013 13:06
Казалось бы: при чем здесь Тимошенко?....
-
Cris
-
-
- Повідомлень: 1126
- З нами з: 10.10.08
- Подякував: 355 раз.
- Подякували: 335 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
271 |
Пон 15 чер, 2026 20:13 R2
|
|
|
1 |
346 |
|
|
|
1 |
1058 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|