Україна з початку року виплатила $4 млрд платежів за зовнішн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 12:21

Україна з початку року виплатила $4 млрд платежів за зовнішн

Пропонуємо до обговорення:
Країна повністю і своєчасно розраховується за своїми боргами

Дивися повний текст Україна з початку року виплатила $4 млрд платежів за зовнішніми боргами - Арбузов.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 12:21

А госдолг и гарантированный тоже увеличился на 4 млрд... значит заняли уже 8 млрд. Забавная арифметика
_yura_
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 14:18

Вот насколько поражает еврейство! Выплатили 4 млрд.
А сколько взяли?
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 14:19

И с умным видом сидят и хотят кого-то обмануть. :|
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 14:26

Выплата долгов - это, конечно, хорошо. Но гораздо умнее не загонять собственную экономику в рецессию жесткими мерами по отжиму денег для этих выплат.
Maximum
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 14:28

Re: Україна з початку року виплатила $4 млрд платежів за зов

  Maximum написав:жесткими мерами по отжиму денег для этих выплат.


выплачено с займов...
_yura_
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 16:34

Проценты по долгам и долги платят лохи, особенно при такой стоимости заимствований! Хвалиться нечем!
Массаракш!
Jura27
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 16:35

Вот пиндосы только занимают под трежеря и отдавать фига с два будут
Jura27
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 16:36

Re: Україна з початку року виплатила $4 млрд платежів за зов

  Jura27 написав:Вот пиндосы только занимают под трежеря и отдавать фига с два будут


а когда был дефолт по трежерям? а то что-то пропустил...
_yura_
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 15 чер, 2013 16:37

А еще не дурно бы спросить у Арбузова где мы держим ЗВР и под какой процент? И под какой процент нам западные рекетиры ростовщики дают в долг?
Jura27
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1124
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 17:37
eko_safety_center
1 560
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 1017
Переглянути останнє повідомлення
Суб 25 кві, 2026 03:16
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама