Покупці готові заплатити близько $ 150 млн
Дивися повний текст За Platinum Bank борються Ахметов і Кауфман.
|
|
За Platinum Bank борються Ахметов і КауфманПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст За Platinum Bank борються Ахметов і Кауфман. Оце я розумію.. Приклад для наслідування для інших банків: щоб за долю того акціонера, який виріший вийти боролося чимало бажаючих купити його долю. Отакий банк треба будувати. А не як Астра валялася понад 5 років, аж доки її не підібрав Лагун. Лідер автокредитуання звється, ха!
Лагуну точно ничего не светит. А вот у Ахметова наверняка получится. Он в очереди стоять не любит.
На купівлю 52-го за розміром активів Platinum Bank претендують чотири інвестори: група СКМ Ріната Ахметова, компанія Vertex одеського бізнесмена Бориса Кауфмана, російський Альфа Банк і Дельта Банк. Про це Forbes повідомили три незалежних один від одного джерела. «Пропозиції по цих чотирьох офферах $ 130-150 млн», – говорить близький до процесу переговорів банкір. СКМ і Vertex запропонували за банк близько $ 150 млн, Альфа Банк оцінив конкурента в $ 130 млн, власник «Дельти» Микола Лагун пропонував близько $ 120 млн. За словами представника продавця, покупцем стане або СКМ, або Vertex. Два незалежних один від одного джерела, знайомих з ходом переговорів, стверджують, що з більшою ймовірністю нинішні акціонери віддадуть перевагу пропозиції Кауфмана Лагун просто еще два банка купит, чем один Re: За Platinum Bank борються Ахметов і КауфманПричину продажи не раскрыто. Вроде как один из лидеров потребкредитования... Просто так хотят выйти из доходного бизнеса
Ну Платинум назвать лидером можно разве что в сельской местности, он работает с небольшими локальными ритейловыми сетями и СПДшниками, с кем системные банки просто гнушаются работать. Это - раз. Второе - потребкредитование в Украине такая опасная штука, на которой уже обжегся не один иностранный банк, собственно именно от него бежали все ушедшие с нашего рынка иностранцы. Этот бизнес требует понимания местной специфики, наличия наработанных связей в правоохранительных органах и ГИС. Собственно продажа такого небольшого банка как Платинум, портфель которого состоит из потребкредитов наличными (sic!) был всего лишь вопросом времени, вероятно, акционеры (100% иностранцы) чувствуют откуда ветер дуют и хотят пользуясь моментом избавиться от пока еще красивого актива с "эффективным коллекшном" и "CRM Siebel", пока актив этот не превратился в свалку невозвратов. Как то так.
не актульно+++ банковское воровское сообщесво.... кто кого и по чем мало интересует...
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||