Сонячна енергетика України з початку року додала 50% потужно

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 10:27

Сонячна енергетика України з початку року додала 50% потужно

Пропонуємо до обговорення:
Сонячна енергетика України з початку року додала 50% потужності

Дивися повний текст Сонячна енергетика України з початку року додала 50% потужності.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 10:27

Солнечная энергетика - грабеж народа бандой. Цена одного киловатта более 5 гривен, пусть кто хочет - тот покупает. Народу электроэнергия по цене 5 грн/кВтч не нужна.
nibe_ua
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 10:29

Банда сделала себе очередную кормушку. По их законам - ближайшие 30 лет мы, и наши дети, еще будем покупать электроэнергию по таким ценам у этих сволочей.
Чему радоваться?
nibe_ua
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2013 13:42

  nibe_ua написав:Банда сделала себе очередную кормушку. По их законам - ближайшие 30 лет мы, и наши дети, еще будем покупать электроэнергию по таким ценам у этих сволочей. Чему радоваться?

У Клюєва є привід для радості.
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 10:59

nibe_ua
Это из серии "чув дзвін - не знаю де він".При чем тут 5 грн. к обычным потребителям, у нас свой тариф - 30 коп. По зеленому тарифу платят крупные промышленые компании, им это по зубам. И вообще сейчас уже зеленый тариф - 33 евроцента, а это явно не 5 грн.
Нечего говорить о том, в чем вообще не разбираетесь. Развитие альтернативной энергетики всегда будет иметь огромные плюсы для Украины, для увеличения ее энергонезависимости, для экологии и т. д.
Востаннє редагувалось skulptor в Пон 15 лип, 2013 12:05, всього редагувалось 1 раз.
skulptor
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2013 11:08

в конце-концов, клюевские станции всегда можно национализировать :)
unrokan_pff
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 207
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
1 1644
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
2 1192
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 17:37
eko_safety_center
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама