В Україні може подорожчати вся техніка з підтримкою Wi-Fi

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234
Повідомлення Додано: Сер 24 лип, 2013 16:15

Re: В Україні може подорожчати вся техніка з підтримкою Wi-F

  finua написав:переписать все WiFi сети и обязать владельца платить налог за загрязнение ефира.

Вообще ввести систему регистрации ssid по типу доменных имен.
Т.е., чтобы пользоваться вайфаем, нужно будет покупать имя ssid, причем ежегодно. Если засекли использование непроплаченного ssid, то принудительная утилизация вайфай устройства с оплатой утилизационных 20-ти гривен.
Это, конечно, не означает, что будут утилизировать, например, весь ноутбук, с которого выходили в сеть вайфай. Из ноутбука будет извлечена вайфай карточка и утилизирована. Ноутбук отнимать не будут!
Пока не будут. :wink:
habibuban
 
Повідомлень: 400
З нами з: 20.09.11
Подякував: 55 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 лип, 2013 16:49

господа маразмо-чиновники, мы все прекрасно понимаем, что в бюджете нету денег. НО! Не нужно же опускаться до такого маразма и принимтаь налоги на воздух, вы лучше себе карманы поуже сделайте, чтоб меньше ворованого бабла туда влазило, вот тогда будет хоть какой-то толк!
SeRgiNiO
 
 
 
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 202
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 10:06
asbakeev
1 347
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1824
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама