В Україні намітився надлишок валюти - експерти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:05

В Україні намітився надлишок валюти - експерти

Пропонуємо до обговорення:
В Україні намітився надлишок валюти

Дивися повний текст В Україні намітився надлишок валюти - експерти.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101019
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:19

Вангую дальше: где-то что-то около 80 млн. $
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:20

В июне миллиардный дефицит торгового баланса, несмотря даже на незакупку газа и что задавили автоимпорт! О каком излишке может идти речь?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23454
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:21

Re: В Україні намітився надлишок валюти - експерти

"У нас валюты столько- что некуда её девать" ( Стельмах весна 2008-го года) " Не покупайте валюту.. Она будет дешеветь.. Истинная стоимость евро-2 грв" Опять же Стельмах..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:26

Так когда будет этим летом обещаные призидентом анал-центра доллары по 7,90? Уж лето красное кончается, а по 7.90 не продают...
ЯЧитатель
 
Повідомлень: 397
З нами з: 15.03.13
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 147 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:29

R2

Власне, статтю можна було не читати - вуха "експерта" зразу видно по заголовку. Питання лише в тому, чому тут написано експертИ, а не експерт? Я побачив у статті посилання лише на одного, ГОЛОВНОГО експерта по стабільності гривні.

І ще одне. Цікава думка експерта: "удалось достичь в значительной мере благодаря снижению объемов поставок российского газа, росту объемов экспорта продуктов питания". Це типова підміна понять, адже незважаючи на ріст експорту продуктів харчування, загальний експорт впав, причому суттєво - на 5,3%, і продукти харчування не змогли компенсувати загальне падіння. Крім того, не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що зміна торгового балансу визначається лише одним крупним фактором - зменшенням імпорту газу на 35%. Але ж невже експерт думає, що Україна так просто зменшила споживання газу, та ще й в таких об'ємах? Невже експерт не розуміє, що незакупівля газу літом буде з верхом компенсована восени? А якщо не буде компенсована, то це може означати аж два негативних момента для України: 1) Українська промисловість у крутому піке, звідси й падіння споживання газу.Звідки ж тоді взятися стабільності гривні? 2)Невже Україна остаточно "поклала" на контракт з Газпромом? А як же санкції за недобір у розмірі 300% вартості невибраного газу?
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:29

..удивили "козла капустой!" - население потеряло интерес к валюте..?!: в какой стране, какое население?!..или гн.Охрименко не смотрит на календарь и не знает, что ЛЕТОМ люди свои валютные заначки ТРАТЯТ..ситуация РЕЗКО меняется начиная с второй половины сентября-начала октября - валюту ПОКУПАЮТ, пополняя те же "заначки" до след.сезона заработанным за лето!..
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:45

Bestal_N Ребята,не ведитесь!
Неужели вам не надоели пуще горькой редьки ежедневные (по 3 раза) вбросы господина Ниачём о валютных спекулянтах и непоколебимой прочности гривны (благодаря высокоэффективным действиям прохвэсианалов). Одно и то же каждый день одними и теми же словами.
Спасибо администраторам за превращение сайта в ресурс для лохмондяев.
ИГНОР !
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 12:59

"В Украине наметился излишек валюты - эксперты"
Население последний ..... без соли доедает: нет социалки, регрессов, бюджетных З/П и т.д.
Спасает лето, травка, сено....
- С углекопами проходило до увеличения задолженности до 2х месяцев в год(не менее 6 лет).
- вы надеетесь эта ситуация может продолжаться вечно?
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Вів 06 сер, 2013 13:02, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 06 сер, 2013 13:01

Каждый год население на пике сезона в августе сдает доллары, как в обменках городов, так и на курортах.
Читатель11
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 18.06.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1407
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1176
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
1 968
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама