|
У якому посольстві українцям найпростіше отримати мультивізу |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 08 сер, 2013 14:47
Пропонуємо до обговорення: У 2012 році посольства країн ЄС видали українцям на 26,4% більше шенгенських мультивіз, ніж у 2011
Дивися повний текст У якому посольстві українцям найпростіше отримати мультивізу.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101031
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 14:47
Берут эстонскую визу чтобы кататся по франции. Какой смысл эстонии от таких туристов?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 15:31
Так сначала должны заехать в Эстонию-потратятся там, а потом езжай куда хочешь.
-
серенький
-
-
- Повідомлень: 2120
- З нами з: 02.07.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 195 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 15:33
серенький написав:Так сначала должны заехать в Эстонию-потратятся там, а потом езжай куда хочешь.
зачем тратиться? пересел на другой литак - и вперед
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 16:42
В Естонії, до речі є що подивитися. Та й білі ночі в червні теж чудові...
-
Pan380
-
-
- Повідомлень: 108
- З нами з: 17.06.12
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 06:19
Давайте не будем говорить о бизнес визе, это отдельная история. Как быть бедному туристу, которому Польща засрала паспорт своими трехдневными однократными визами? Это что, угроза национальной безопасности что-ли. Многие туда уже как на работу ходят. Если они хотят денег за оформление - пусть сразу берут за несколько вьездов, а не развлекаются.
-
bilbao
-
-
- Повідомлень: 601
- З нами з: 24.09.10
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 50 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 09:52
delicious написав:Берут эстонскую визу чтобы кататся по франции. Какой смысл эстонии от таких туристов?
Рекомендую сьездить в Эстонию - интересная страна. Я ездил туда несколько раз к родственникам. Приезжаешь в Таллин на пару дней, потом РайанЭйром в Барселону или Милан на недельку, а потом обратно в Таллин на пару дней и самолетом в Киев. По билетам выходит дешевле чем лететь напрямую из Харькова или Донецка в Испанию или Италию чартерами. Кстати многие жители Питера тоже так ездят. Доезжают до Таллина или Лаппенранты на автобусе, ночуют и потом на курорты Южной Европы
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 09 сер, 2013 19:19
Йанык ой врядли через таллин дешевле будет в испанию чем напрямую визэйером...
-
vidima
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1614
- З нами з: 14.04.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 107 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
457 |
|
|
|
1 |
406 |
|
|
|
1 |
3615 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|