Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 24682469247024712472 ... 2480>
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 12:00

UA
Не перебільшуйте. Сподіваюся, ви самі розумієте, що пишите нісенітниці у контексті експлуатації об"єктів економ класу.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 830
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 15:57

Ну раз тут тема зайшла про ремонт, то...

...то пропоную обговорити оцей ремонт в сусідньому будинку ЖК, де є моя квіточка - смарт-квартирочка)) в якій вже теж можна робити ремонт(але є нюанси) :)
Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 21:08

  UA написав:В комплекті з китайскими автоматичними вимикачами, синею ізолентою та 50 річною електропроводкою, справді ідеальне рішення.


Ну так китай, він мабуть теж різний буває. Мені ДТЕК на виділену лінію хотіли поставити вхідний (під пломбою) китайський побутовий автомат на 63А, мовляв ми всім такі ставимо і нічого. Називається Чінт наче. І СІП 35 туди тулили без нічого. :shock: Але мені така ідея не прийшлася до душі, тому довелося терміново зганяти за нормальним промисловим європейстким автоматом+мідно-алюмінієві наконечники під гвинт і обжимку гідравлічну у кума брати.
А ви дивуєтеся усілякому барахлу у звичайних власників. :lol:
До речі, перед війною сусід по будинку робив у себе ремонт, вклав чимало грошей, навіть дах повністю перекривав+ повне зовнішнє утеплення, а от гнучкі шланги для підключення змішувачів та унітазів купив на базарі у знайомого-типу фірмові. Результат-на другому поверсі той шланг лопнув і через 2 тиждні ремонт по новій. :cry:
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 21:22

  drevlyanin написав:До речі, перед війною сусід по будинку робив у себе ремонт, вклав чимало грошей, навіть дах повністю перекривав+ повне зовнішнє утеплення, а от гнучкі шланги для підключення змішувачів та унітазів купив на базарі у знайомого-типу фірмові. Результат-на другому поверсі той шланг лопнув і через 2 тиждні ремонт по новій.
а тут пишут что потопы большая редкость. Родителей за 40 лет в хруще 2 раза соседка сверху топила. Это она ещё адекватная и без детей. Неадекваты с детьми без контроля могут каждый год топить.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 22:34

  UA написав:
  Hotab написав:А хто зацікавлений щоб техніка працювала якомога довше без поломок? Невже не власник?
Чи власнику все одно коли зламається конд? Він його заміну повісить на арендатора, навіть якщо він вчора заїхав, а конду 10 років?

Кондер паше при відкритому вікні - звичайна практика в орендній квартирі.

Фигня. Мне когда то позвонила арендаторша с претензией, что мой кондиционер замёрз. Время июль, на улице было +25. Я вообще не понял а чем дело, но поехал. Вхожу, а на стене тает полукусок льда на месте кондиционера. Этот кусок льда тает, течет по стене, снизу розетки и ламинат. Всё это тает. Короче, она включила на отопление, или что то похожее на пару дней и уехала. Дальше каждый сделает сам вывод об интеллекте служивых. , не знаю кто была она,э по должности но ездила с охраной. По финансовым вопросам приезжал разбираться человек в должности подполковник.
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 22:59

  Hotab написав:ihorkyiv , у мене був потоп в перший місяць після заселення , я перший там жив після ремонту , новобуд.
Я був у відʼїзді, мені телефонує хазяїн, чи не забув я закрити кран на умивальнику.
Зʼясувалось, що шаровий кран під умивальником дешман-китай, лопнув.
Хто винуватий?
Безконтрольність за робітниками дружини хазяїна, поки той в Африці заробляв гроші, а дружина займалась ремонтом під оренду.
Я потім , раз така справа, ще кілька моментів порекомендував замінити, що і було зроблено.

Тоже история с потопом.
Заехали когда-то в квартиру уровня выше среднего ребята связанные с колл центрами.
Звонят в панике, что они уже час ведут неравный бой с магистральным водопроводом холодной воды. В двух словах, сорвало резьбу на кране, который находится на магистральном водопроводе внутри квартиры). То есть мне квартиру сдали с этим краном, это важно .

В общем приезжаю а нувориши с губами с мой кулак бегают в стрингах с полными ведрами, мокрыми тряпками и вычерпывают воду. Воды по щиколотку в 2/3квартры. Чтоб понимали он гонял на Лексус 570, она на gx)

Короче, итог. В чем плюс монолитного дома. Вода потекла только на стыках монолита. Что самое интересно вода в квартиру снизу протекла в с/у и возле окна кухни и спальни. Кухня и спальня в 8 погонных метрах от шахты с/у.

И, что самое интересное, мне дважды пытались подсунуть бумагу от Осбб, что это утечка произошла внутри квартиры, то есть Осбб и застройщик не имеют к этому никакого отношения. Что естественно я не подписал, тк это явно был косяк застройщика, хоть и спустя 10 лет после постройки дома
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 23:02

  hume написав:Фигня. Мне когда то позвонила арендаторша с претензией, что мой кондиционер замёрз. Время июль, на улице было +25. Я вообще не понял а чем дело, но поехал. Вхожу, а на стене тает полукусок льда на месте кондиционера. Этот кусок льда тает, течет по стене, снизу розетки и ламинат. Всё это тает. Короче, она включила на отопление, или что то похожее на пару дней и уехала. Дальше каждый сделает сам вывод об интеллекте служивых. , не знаю кто была она,э по должности но ездила с охраной. По финансовым вопросам приезжал разбираться человек в должности подполковник.

Це ж не її кондиціонер
UA
 
Повідомлень: 8166
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 23:07

  hume написав:
  Hotab написав:ihorkyiv , у мене був потоп в перший місяць після заселення , я перший там жив після ремонту , новобуд.
Я був у відʼїзді, мені телефонує хазяїн, чи не забув я закрити кран на умивальнику.
Зʼясувалось, що шаровий кран під умивальником дешман-китай, лопнув.
Хто винуватий?
Безконтрольність за робітниками дружини хазяїна, поки той в Африці заробляв гроші, а дружина займалась ремонтом під оренду.
Я потім , раз така справа, ще кілька моментів порекомендував замінити, що і було зроблено.

Тоже история с потопом.
Заехали когда-то в квартиру уровня выше среднего ребята связанные с колл центрами.
Звонят в панике, что они уже час ведут неравный бой с магистральным водопроводом холодной воды. В двух словах, сорвало резьбу на кране, который находится на магистральном водопроводе внутри квартиры). То есть мне квартиру сдали с этим краном, это важно .

В общем приезжаю а нувориши с губами с мой кулак бегают в стрингах с полными ведрами, мокрыми тряпками и вычерпывают воду. Воды по щиколотку в 2/3квартры. Чтоб понимали он гонял на Лексус 570, она на gx)

Короче, итог. В чем плюс монолитного дома. Вода потекла только на стыках монолита. Что самое интересно вода в квартиру снизу протекла в с/у и возле окна кухни и спальни. Кухня и спальня в 8 погонных метрах от шахты с/у.

И, что самое интересное, мне дважды пытались подсунуть бумагу от Осбб, что это утечка произошла внутри квартиры, то есть Осбб и застройщик не имеют к этому никакого отношения. Что естественно я не подписал, тк это явно был косяк застройщика, хоть и спустя 10 лет после постройки дома

В новобудовах тиск в водопроводі 10-15 бар буває. Люди по два редуктора один за одним ставлять.
UA
 
Повідомлень: 8166
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2024 20:19

  Hotab написав:UA , як людина, яка чимало в житті знімала (в різних містах) , мене в свою чергу тут дивують деякі вислови.
Лорди хочуть повернути квартиру в тому стані, як її здали. І це через кілька років проживання. Це як? ..... Але яке може бути «в тому ж стані»??
Або через кілька років отримання прибутків лорд виявляється не здатний оплатити сам клінінг перед черговою здачею житла?

1. Да, в нормальных странах после нескольких лет аренды арендаторы иногда вынуждены сделать косметический ремонт. Таковы правила. И законы тоже ))
2. Лорд конечно "здатний" сделать клининг за свой счет, так как зарабатывает больше чем его арендаторы ))) Но, блин! за своим котом я буду срач убирать. За арендаторами - нет. Это принципиально. Нехай пи... едут в гостиницу жить. Там за ними уберут. Но будет это в 3 раза дороже. Живя в моей квартире пусть следят за ней так же как и я. Могу порекомендовать свою уборщицу. И, кстати, норм арендаторы этим предложением пользуются )))
januspub
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 23.07.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 бер, 2024 20:25

  Frant написав:
  UA написав:От нефиг сдавати гарні квартири.
...
недарма весь світ здає в оренду без меблів і без побутової техїніки.

В Штатах сдают без мебели но кухня укомплектована полностью...Вся техника - лорда. И довольно часто обновляется...
januspub
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 23.07.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 24682469247024712472 ... 2480>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 887, 888, 889
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8880 6933939
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 кві, 2024 20:06
fler
117760 29528950
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:46
vitaliiangel
10012 6258207
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама