Крим: підсумки сезону

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 11:08

  Marcus_Junius_Brutus написав:
Ни один нормальный человек не будет работать за такие гроши.

Повірте мені, 1500 гривень - це зарплата більшості рядових працівників бюджетної сфери.
Згідний, мізер. Але люди змушені якось виживати, відмовляючи собі в усьому. На жаль, такі реалії життя.
DIV
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5561
З нами з: 19.09.08
Подякував: 158 раз.
Подякували: 636 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 11:13

DIV смею Вас заверить, что не только бюджетники получают так мало. :oops:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 11:17

  укрхлам написав:на кубе личный шофер на сутки стоит 80 центов.... а девушка - 5 долларов... таких девушек в украине не встретишь... красавицы и все умеют... какой крым... проснитесь...

шо и стирать умеют??? :D
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 11:27

Re: Крим: підсумки сезону

Крим ще можна розглядати, як місце "дикого" відпочинку. Готелів у Криму немає, тим більше за адекватну ціну. Ресторанів за прийнятну ціну немає. Розваг немає. Приклад, Євпаторія готель "Палас Україна", номер "стандарт" зі сніданком на двох 800 грн./доба. Пообідати та повечеряти в їхньому ресторані на двох близько 250 грн./обід, тобто 500 грн. на добу. Разом: проживання (800+500)*10=13000. Це без дороги, розваг, "моря". Є басейн.
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 вер, 2013 13:04

  DIV написав:Повірте мені, 1500 гривень - це зарплата більшості рядових працівників бюджетної сфери.
Згідний, мізер. Але люди змушені якось виживати, відмовляючи собі в усьому. На жаль, такі реалії життя.


Хорошо, не будет работать, если есть хоть какой-то выбор. Это насколько плохое экономическое положение должно быть в регионе, если люди оттуда готовы покинуть дом чтобы работать "за чашку риса". Не представляю себе, как вообще физически выживать на такую зарплату, если жить не в тростниковой хижине во Вьетнаме.
К слову, в Одессе продавцы в универсамах получают вдвое больше.
Marcus_Junius_Brutus
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 17 бер, 2016 18:59

Angelplus
Бггг.... Цинга одолевает, раз зовут к себе бандеровцев...
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 864
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 жов, 2025 14:10
imikoabc
1 1059
Переглянути останнє повідомлення
Сер 28 сер, 2024 14:32
moveton
5 2597
Переглянути останнє повідомлення
Пон 14 лют, 2022 08:20
Цитрин
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама