|
"Зніміть комуністів із забезпечення Ради. Вони зарплату отри |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 17 вер, 2013 10:54
Пропонуємо до обговорення: "Зніміть комуністів із забезпечення Ради. Вони зарплату отримують в Кремлі і Держдумі", - Яценюк
Дивися повний текст "Зніміть комуністів із забезпечення Ради. Вони зарплату отримують в Кремлі і Держдумі", - Яценюк.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101016
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 вер, 2013 10:54
партии деградации украины просто слились в экстазе. а говорили регионы и батькивщина не подходят друг дргу, а всё у них получается.
-
dzhy
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 17 вер, 2013 11:18
Не всем же, как Яценюку, в госдепартаменте выплачивают!
-
DiXON
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 17 вер, 2013 11:27
DiXON написав:Не всем же, как Яценюку, в госдепартаменте выплачивают!
Понятно, если ,в кремле не получаешь, значит враг, и значит из США, знакомая логика - российских шовинистов
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 вер, 2013 12:06
весь этот сброд под названием рада нужно распустить... все.. регионалов... ударовцев... мохалевцев... яценюка и прочих.... шо они там в той раде делают... НИЧЕГО!
-
укрхлам
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 17 вер, 2013 13:08
Сеня, ты всегда такой "умный потом"?!.или просто "пришелепкуватий" по вторникам?!.. ты ж сидел пятым местом в кресле председателя ВР, - тогда и надо было суетиться!...
-
maestro71
-
-
- Повідомлень: 2204
- З нами з: 09.09.11
- Подякував: 168 раз.
- Подякували: 514 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 17 вер, 2013 13:09
Не, сеня не только в госдепе подъедается. Он еще у бывших комсомольских вожаков УССР, а ныне самых свидомых и пэрэсичних Украинцев, типа Шпига Ф.И. подкармливается, да и из ахметовских рук не брезгует. В общем очень "принципиальный" крысёныш
-
sb_sb
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 281
- З нами з: 16.07.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 91 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
814 |
|
|
|
1 |
1590 |
|
|
|
3 |
2416 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|