Дочекалися: долар пробив психологічну позначку на міжбанку -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456 ... 22>
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 16:56

Девальвация скоро будет одной из характеристик осени в Украине, как снижение температуры, туманы, дожди и листопад.
А если серьезно, стараюсь ежегодно в июле-августе максимально вложиться в сырьё, тару и пр. необходимые вещи для бизнеса, беспроигрышный вариант.
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 16:58

Арес
Та хто там знає, є чим віддавати борги чи нема? Та й світ якось зараз так живе, що борги не віддають, а постійно пролонгують/реструктуризують. Щось не знаю країн, де борг би зменшувався.
Тому троллять якраз "гривнененависники"
090981m
 
Повідомлень: 269
З нами з: 13.01.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:03

девал - ревал.. какая разница ?? лишь бы водка не дорожала !
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:04

  trex1308 написав:... тогда и откат до 8 можно на годик ,до следующего курса в 8,2- 8,5. ХАХАХА :lol:
Как мне нравятся ваши игры :wink:

За счет каких ресурсов??? Экспорт сокращается, ЗВР также сокращаются (если не ошибаюсь, уже до уровня 7-летней давности, а на носу существенные затраты в валюте (см. выше пост Арес'а)), дефицит госбюджета УЖЕ больше запланированного на 30 млрд...

Хоть тупость сама по себе и острая, но частенько очень сильно поражает...
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:13

  090981m написав:
  Faceless написав:
  090981m написав:а духу на те, щоб продати долар після можливої девальвації і поставити на депозит у гривні, вам не стане

Це чого ж це?
  090981m написав:Маю надію на умілі (як торік) дії Нацбанку. Тоді як тільки активізували розмови про 10% податок,

Вже давно активізували. Але то вже буде як у байці про хлопчика, що "вовк" часто кричав...


...

2. На жаль, не знаю цієї байки, тому допису не зрозумів

Как-то раз один мальчик-пастушок пас овец, а рядом в лесу работали дровосеки. Мальчишка решил подшутить над взрослыми и внезапно стал кричать: «Волки! Волки! Помогите!». Дровосеки тут же кинулись ему на помощь, оставив свою работу. Но никакого волка не оказалось! Мальчишка рассмеялся — розыгрыш удался.

На следующий день пастушок решил повторить свою шутку и опять начал громко кричать «Волки!» и звать на помощь. Дровосеки опять бросили свою работу и поспешили на помощь. Но волка опять не оказалось. Дровосеки побранили мальчика и ушли. Пастушок был очень доволен своей веселой выдумкой — не каждому удается так разыграть взрослых, да еще два раза подряд!

И тут на поляну действительно вышли волки. Их была целая стая. Одному пастуху не справиться! Надо звать на помощь! Мальчик стал кричать: «Волки! Волки! Помогите», но дровосеки подумали, что он опять их обманывает и в этот раз не пришли на помощь. Волки растерзали полстада, да и сам пастушок еле остался жив.
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:34

Изменение курса на 1% - это ерунда, и говорить пока не о чем.
Marcus_Junius_Brutus
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:48

Marcus_Junius_Brutus Абсолютно согласен, а то что дэвалит каждый год на пару копеек пора привыкнуть... как ни крути с 2008 года в гривне и каждый год выхожу в +++++
mihail129
 
Повідомлень: 173
З нами з: 14.12.11
Подякував: 12 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:52

Re: Дочекалися: долар пробив психологічну позначку на міжбан

  090981m написав:1. До того, що ніякої користі гривнененависникам від девальвації не буде - вони не втратять, але й не зароблять від девальвації. Тому мені незрозуміло, для чого піднімають хвилі. Хіба що їх тішить, що вкладники в гривні втратять (у сусіда корова здохла, тому тішусь)

Не знаю, де ви бачили гривнененависників чи тих, хто тішиться з чужих втрат. Саме тому люди переходили в доляр, щоб НЕ ВТРАТИТИ від девальвації. Заробити на ній особливо й не вийде. Хвилі ніхто з них і не підійма, це і без них зрорблять об"єктивні економічні причини.
  090981m написав:2. На жаль, не знаю цієї байки, тому допису не зрозумів

Я мав ну увазі, що якщо постійно лякати одним і тим же податком на продаж валют - люди перестануть сприймати цей аргумент. Минулого року цей фінт пройшов. Зараз ця лякалка вже не така дієва.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37866
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:53

Бородач - Бородач, лично я ему даже благодарен.
Когда он заговорил пару недель назад о том что Українці не вірять у крах гривні - опитування
, и о стабильности - вроде, многим стало понятно, что пора переходить.
Тогда было 8,165. Я его понял правильно
dimochka64
Аватар користувача
 
Повідомлень: 775
З нами з: 10.12.08
Подякував: 36 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 вер, 2013 17:57

Где же охрим-ботва?
Уже палиться не хотят даже?
Изя Гуд
 
 
 
  #<123456 ... 22>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2528
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 лип, 2025 10:55
kramarenko_mukola
7 2143
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 вер, 2024 01:40
pratimpuls
1 1099
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 лип, 2024 19:21
summacut
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама