|
Без паніки: НБУ продовжує реалізовувати заходи щодо дедолари |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 25 вер, 2013 19:39
usrfrm написав: gepik написав: Адам Смит написав:А сейчас, похоже, от всех требуют бурную деятельность по девалютизации экономики - вот НБУ и свирепствует
тут я з Вами згоден на 200 %. Інша справа, що складається враження ніби НБУ страждає шизофренією,. На тлі збільшення резервування валютних вкладів - Абсолютно ідіотська постанова про обмеження розрахунків.
В чем идиотизм этой Постановы, если не оспаривать что в Украине все расчеты должны выполняться в нац.валюте? Радуйтесь что в НБУ тормоза сидят, следующим номером программы, логично по валютным вкладам выплачивать проценты в гривне. Обоснование еще проще чем для переводов: проценты это доход, а доход украинские граждане на территории Украины, могут получать только в гривне. Тут на прошлой неделе нас убеждали что расчитываться в гривне это очень патриотично. Или украинские патриоты как Кличко, место жительства и место уплаты налогов - Германия, а президентом хочется стать в Украине?
ідіотизм якраз у тому, що долар не є платіжним засобом
-
gepik
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
801 |
|
|
|
4 |
1770 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
1008 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|