Лише 42% українців отримують повністю білу зарплату
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Starikan написав:Деребан ПФ вроде не наблюдался, да и как это технически сделать?
Ну разве что - это за взятку внести правки в начисления и поставить себе пенсию побольше. Но это не массово. А так - да, там особо нечего дерибанить. Аргументы про роскошь в зданиях ПФ (и то мало в каких) - не катят, это не относится к ПФ, это финансирование из бюджета Минсоцполитики, т.е. другая кухня. ЗП в ПФ мизерные, реально копейки, работа там - как в психбольнице наверно. Недавно рассказывали, в Киеве, работника - девушку лет 27, забрала скорая с инфарктом. Это бабуля пришла выяснять вопросы. Другое дело, что все процессы поставлено очень неэффективно.
Просто, з одного боку держава несправедливо давить податками тих, хто ще щось робить - підприємців, змушуючи їх платити ще й за створення робочих місць. А з іншого, народ не бачить сенсу платити податки взагалі і пенсійний зокрема, у цій державі адже правила гри, як то порядок нарахування та вік виходу на пенсію, змінюються по ходу самої гри. Люди не вірять, що пенсія колись настане, а якщо й настане то вона забезпечить їхню старість. Усі розуміють, що держава не виконає своїх зобов'язань. Ми бачимо наочні приклади - мізерна пенсія у нинішніх пенсіонерів, яка майже не залежить ні від стажу, ні від заробітної плати, яку отримував... А крім того, усі хто не сліпий та з мізками, задаються думками, навіщо платити податки, якщо "безплатна" медицина та освіта є платними? Навіщо платити податки та утримувати армію, міліцію й суди, якщо перша ні від чого не захищає, друга при першій ліпшій нагоді тобі відіб'є нирки, а від третіх справедливості добиваються за додаткове бабло. І так все у державних справах. Геть усе. Людей подвійно доять - перший раз податками на утримання держави, а другий раз самим утриманням - кешем усім і кожному.
Які є гарантії у 21-річного випускника вишу, що через 39 років він взагалі отримає державну пенсію? Який буде її розмір? Які будуть умови її виплати? Чи буде взагалі держава, пенсійному фонду якої, він 39 років зобов'язаний платити гроші???
zeleniy написав:Просто, з одного боку держава несправедливо давить податками тих, хто ще щось робить - підприємців, змушуючи їх платити ще й за створення робочих місць. А з іншого, народ не бачить сенсу платити податки взагалі і пенсійний зокрема, у цій державі адже правила гри, як то порядок нарахування та вік виходу на пенсію, змінюються по ходу самої гри. Люди не вірять, що пенсія колись настане, а якщо й настане то вона забезпечить їхню старість. Усі розуміють, що держава не виконає своїх зобов'язань. Ми бачимо наочні приклади - мізерна пенсія у нинішніх пенсіонерів, яка майже не залежить ні від стажу, ні від заробітної плати, яку отримував... А крім того, усі хто не сліпий та з мізками, задаються думками, навіщо платити податки, якщо "безплатна" медицина та освіта є платними? Навіщо платити податки та утримувати армію, міліцію й суди, якщо перша ні від чого не захищає, друга при першій ліпшій нагоді тобі відіб'є нирки, а від третіх справедливості добиваються за додаткове бабло. І так все у державних справах. Геть усе. Людей подвійно доять - перший раз податками на утримання держави, а другий раз самим утриманням - кешем усім і кожному.
Які є гарантії у 21-річного випускника вишу, що через 39 років він взагалі отримає державну пенсію? Який буде її розмір? Які будуть умови її виплати? Чи буде взагалі держава, пенсійному фонду якої, він 39 років зобов'язаний платити гроші???
Увы, речь давно не стоит о молодёжи, тем кто имел глупость и 100% работал открыто, с полной налоговой нагрузкой, когда подошло время, воры найдут миллион способов кинуть. По идее - в суд, а здесь судья -колядник, да и "Закон о выполнении судебных решений".
Вот и весь вывод... Молодые, не настолько, глупы дабы безропотно поддаваться на призывы платить деньги - и тебе прибудет пенсия...(или другая социалка, которую явно украдут)
Простой расчет: 1. Если не платить налоги (только минимум с минимальной засвеченной зарплаты). З.п = 10000 грн. 2. Если платить налоги по честному, то работодатель сможт платить 6500 грн З.п. = 6500 грн. 3. За 30 лет стажа разница составляет (без учета процентов): (10000-6500)*12*30 = 1260000 грн. с процентами будет намного больше. По нынешним процентным ставкам ежемесячный доход составляет 1.5% Пенсия равна: минималка плюс полтора процента от сбережени = 1080+18900=19980. Вот вам и ответ как выгоднее получать деньги и заботиться о пенсии.
«... молодые люди. Они более беспечно... они готовы жертвовать официальным трудоустройством...», – рассказала директор фонда «Демократические инициативы» Ирина Бекешкина. Ни хрена Бекешкина не знает.
Простой расчет: 1. Если не платить налоги (только минимум с минимальной засвеченной зарплаты). З.п = 10000 грн. 2. Если платить налоги по честному, то работодатель сможт платить 6500 грн З.п. = 6500 грн. 3. За 30 лет стажа разница составляет (без учета процентов): (10000-6500)*12*30 = 1260000 грн. с процентами будет намного больше. По нынешним процентным ставкам ежемесячный доход составляет 1.5% Пенсия равна: минималка плюс полтора процента от сбережени = 1080+18900=19980. Вот вам и ответ как выгоднее получать деньги и заботиться о пенсии.
А вот вам новые вопросы: В каком банке вы будете хранить ваш миллион на протяжении десятилетий? Какая у них будет покупательная способность через 30 лет? Какие % ставки будут через 30 лет?
Я вообще то попросил привести пример расчета в ответ на странное утверждение "какую зарплату ни получай, пенсия все равно будет минимальная". Примеры моих коллег по работе, да и мой собственный, убеждают меня в обратном.