Китай скуповує світ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 13:44

Китай скуповує світ

Пропонуємо до обговорення:
Китайські компанії скуповують закордонні активи

Дивися повний текст Китай скуповує світ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 13:44

Умно поступают. Явно внимательно перечитали книгу Путешествии на Запад
Александр_Охрименко
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3501
З нами з: 13.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 14:16

Не то слово. Активно меняют фантики на активы.
Dvyk
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 14:39

такими темпами китайцы и чернобыльскую АЭС скоро купят
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 18:16

По англам видно, куда ветер дует. Они вовремя подстроились под штаты, теперь под Китай. Чтобы оставаться на плаву.
Ol_Alex
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 20:18

Re: Китай скуповує світ

Нічого дивного і надзвичайного.
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 жов, 2013 20:57

Re: Китай скуповує світ

Если Китай скупит Россию, перестанут ли русские пить водку и валять дурака?
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12110
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 01:08

Александр_Охрименко
Александр, да мы уже поняли, что Вы будете нас убеждать в необходимости продать китайцам землю. Ну это дело нехитрое.
А вот кроме земли сможете им что то продать, например, завод какой нибудь?
Maximum
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 12:59

На урале мес жители жалуются,что китайцы кормят их некачественными,пластмасовыми помидорами(сами ведь уже невыращивают)сейчас будет "волна"убаюкиванья,что мол китайцы хорошие и нам нужны,селян в города на маршрутки,китаез на Днепропетровщину!Боже,спаси Украину!
shatenerbi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1488
З нами з: 01.07.12
Подякував: 47 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 19 жов, 2013 22:11

мдя...

Privated

А почему вы так уверены что китайцы не захотят чтоб мы их ж*** мыли? и ноги потирали?

(вспоминая конфликты 50-ых годов прошлого века... недавно же было).

Лучше уже с японцами дружить, пока сони с филлипсом идут вперед - китайцы только и могут что подражать... а вспоминая тойтскую войну :)).
sss1989
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 694
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 22:11
durans2020
6 2342
Переглянути останнє повідомлення
Нед 04 лют, 2024 12:16
BIGor
1 779
Переглянути останнє повідомлення
Нед 13 лис, 2022 01:00
cohan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама