Японія подала офіційну скаргу до СОТ на Україну - за високі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 17:57

Доиграемся что Япония тоже в отместку Украине введёт повышенные пошлины на ввоз автомобилей ЗАЗ и Богдан...
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 19:19

ждем следующих жалоб. и штрафа! без штрафа, и чтоб немалого, не подействуют жалобы.
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 20:03

  Starikan написав:
  Сергей Малина написав: Да вот пусть Укведро и продаёт тазики Васадзе где угодно, ради бога, кто мешает.
Ну Вам из окна собственного мерса виднее 8)


питання не в тому, звідки погляд - з мерса, чи з ланоса, а тому, що він вірний. ніхто з таких як васадзе і йому подібних ніколи не хотів тут мати собі конкурента у вигляді чи то імпорту чи тим більше якогось автозаводу, де випускали б сучасні авто, а не ланоси. а вони могли бути, тільки років так 8-10 тому, тільки знову ж таки такі як васадзе зробили все, щоб їх сюди не пустили. он в словаччині кіа побудував завод, чому б подібний завод не міг бути в україні? тільки васадзе він не потрібний. а тепер пізно, в теперішніх реаліяї (і наших і світових) сюди ніхто і не прийде. так що так васадзе і треба, а тим, хто можливо втратить робочі місця, так, їх шкода, але всі претензії до власників укравтопрому, вірніше до їх непомірного жлобства.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1708
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 289 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 31 жов, 2013 23:24

  sergio1969 написав:Ничего не выйдет. Ибо "золотого запасу", простите, неоспоримых аргументов нету у Японии. Вот лет так 70 назад - они могли бы это просить аргументированно.
Как-то так:
http://fan.lib.ru/img/c/chekmarew_w_a/19453/003.jpg

А без "золотого запасу"...


насчет "70 лет назад" - плохо вы знаете историю :)

осталось еще дождаться ввода "экологичного" налога (или как они там его назвали) на б\у авто.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 13:49

  tiamin написав:насчет "70 лет назад" - плохо вы знаете историю

И в чем я ошибся?
sergio1969
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 19:54

  sergio1969 написав:
  tiamin написав:насчет "70 лет назад" - плохо вы знаете историю

И в чем я ошибся?


ну, я не знаю, что именно вы хотели сказать. но лет так 70 назад как раз шла Вторая мировая война, в которой Япония не особо отличалась аргументами, на которые вы намекаете.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 20:51

  tiamin написав:лет так 70 назад как раз шла Вторая мировая война, в которой Япония не особо отличалась аргументами, на которые вы намекаете.

Ну да. Гоняя почти до 1943-го года ссаными тряпками по всему Тихому океану англичан, французов, голландцев, американцев - "не отличалась"... :)
Но я, вообще-то, имел в виду такой довод в экономических дискуссиях, как Императорский военно-морской флот. Который в том составе мог бы быть неплохим аргументом на тему снижения пошлин на "Ниссаны", "Тойоты",...
sergio1969
 
 
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1157
Переглянути останнє повідомлення
Суб 18 кві, 2026 08:35
BIGor
2 2298
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 сер, 2025 09:21
salvydas
2 1591
Переглянути останнє повідомлення
Суб 05 лип, 2025 16:34
Faceless
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама