Американці створили нову снайперську гвинтівку: з Wi-Fi, Lin

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 11>
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 10:54

Американці створили нову снайперську гвинтівку: з Wi-Fi, Lin

Пропонуємо до обговорення:
Американська збройова компанія TrackingPoint на виставці CES 2013 представила дослідний зразок цифрового снайперського комплексу

Дивися повний текст Американці створили нову снайперську гвинтівку: з Wi-Fi, Linux і автоприцілом, як у комп'ютерній грі (ФОТО, ВІДЕО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 10:54

С жиру бесятся) Американские вояки наверное только и мечтают о том, чтобы сидеть в кресле, жрать гамбургер и слушать ай-под - а воевать будут роботы за них. Аля "солдат жиреет и жрет - служба идет" )
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 11:29

Граница обрудованная модернизированными системами с Т-64 и запитанная на "Кольчужные" системы пассивного контроля, с подддержкой БПЛА(для визуального контроля) - мечта любого государства.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 11:33

Интересно, какая у нее боеспособность в условиях реальной войны?
Думаю, крайне низкая... Для фирмы такая куча цацек на болтовке это всего лишь повод заявить о себе погромче.
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 11:34

Kudrjavuy так может сразу skynet построим, и наступит демократия во всем мире? ; )
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 11:36

Re: Американці створили нову снайперську гвинтівку: з Wi-Fi,

  Дваждыдвашник написав:какая у нее боеспособность в условиях реальной войны?
как только сядет батарейка - бородатый моджахед вразвалочку подойдет и перережет горло "стрелку", на его же айфон сделает пару фоток и выложит в фейсбук ))
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 12:01

если бы такую крутую винтовку выпустили русские, вы бы 100% в ладоши хлопали :)
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 12:12

Снайпери не є основною бойовою одиницею, вони прибирають окремі цілі. А якщо не влучити з першого разу можна втратити ціль і себе виявити.
Боєздатність наразі може і не найкраща, але ж для того вони випустили і мисливцям, і воякам аби ще опробувати і далі вдосконалити. Треба ж зброя для роботів. =)
metrolog_vtkd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 77
З нами з: 14.11.08
Подякував: 21 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 12:17

с такими винтовками снайперов будут готовить намного быстрее, плюс я так понял, что не нужен отдельный корректировщик/баллистик.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лис, 2013 12:17

т.е. несколько раз обдумать спускать ли крючок уже не получится. А стрелку тоже отговорка неплохая: "А я то при чем? Это всё она — винтовка..."
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 393
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 08:30
bekarevich_ms
2 804
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 09:23
hxbbgaf
1 2604
Переглянути останнє повідомлення
Нед 08 бер, 2026 01:30
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама