|
Вже до кінця 2013 року Україна може зіткнутися з фінансовою |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:52
Пропонуємо до обговорення: Процес зачепить депозити в банках і валютні обміни, привівши до такого зниження резервів, що відбудеться девальвація
Дивися повний текст Вже до кінця 2013 року Україна може зіткнутися з фінансовою кризою, якщо не підпише Угоду c ЄС - американський економіст.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101019
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:52
Уже и американцы забеспокоились, как же так - надо украм совет дать полезный! Завтра марсияне телеграмму пришлют: "подписывайте, это ж такие деньги", через неделю из другой галактики сообщение прийдет : "немедленно соглашайтесь на все условия. Заграница вам поможет."
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:55
До 2013-го? На календаре 2012-й шоле?)
-
blackforest
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 724
- З нами з: 02.07.09
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 62 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 14:58
А как этот кризис может зацепить украинцев? Все у кого нормально с головой давно уже поснимали депозиты и перевели их в валюту! Так что простых украинцев этот кризис обойдёт стороной!
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:07
Боже, как они хотят чтобы мы подписали это соглашение. И теперь вопрос, кому это сооглашение больше нужно нам или им
-
Александр_Охрименко
-
-
- Повідомлень: 3501
- З нами з: 13.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:09
Александр_Охрименко написав:Боже, как они хотят чтобы мы подписали это соглашение. И теперь вопрос, кому это сооглашение больше нужно нам или им
соглашение взаимовыгодное, а больше оно нужно тем кто к кому присоединяется
-
Pilot_L29
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:27
Александр_Охрименко написав:Боже, как они хотят чтобы мы подписали это соглашение. И теперь вопрос, кому это сооглашение больше нужно нам или им
вы прямо как медведчук заговорили )))
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:31
Александр_Охрименко написав:Боже, как они хотят чтобы мы подписали это соглашение. И теперь вопрос, кому это сооглашение больше нужно нам или им
А где кпсснятские агитки от Вас в стиле "догоним и прегоним" Америку? Где рубрика "их нравы"? Почему не "клеймите позором"- "проклятый империализм"? Где ваша партийная совесть? Кстати -а где Ваш партбилет?
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:35
Александр_Охрименко написав:Боже, как они хотят чтобы мы подписали это соглашение. И теперь вопрос, кому это сооглашение больше нужно нам или им
Господа, походу у Александра новая методичка - его отношение к асссации резко меняется!
-
leonidi
-
-
- Повідомлень: 92
- З нами з: 01.08.12
- Подякував: 2118 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 15:38
Александр_Охрименко написав:Боже, как они хотят чтобы мы подписали это соглашение. И теперь вопрос, кому это сооглашение больше нужно нам или им
Редкий случай, когда соглашусь. Только вопрос и не вопрос вовсе, очевидно, что им
-
Представитель семьи
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
235 |
|
|
|
1 |
637 |
|
|
|
2 |
702 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|