|
Вже до кінця 2013 року Україна може зіткнутися з фінансовою |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 15 лис, 2013 17:52
smallnickoff написав:Хтось може мені пояснити, навіщо Україні ця асоціація?????
А Чивакуня за три года не объяснил-чи шо? Он же втирал всей Укрии шо енакиевский пейсатель с сынами- евроинтеграторы..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 17:56
smallnickoff написав:Хтось може мені пояснити, навіщо Україні ця асоціація?????
Обычно если снимают торговые барьеры, то торговли становиться больше, что в свою очередь позитивно влияет на экономику.
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 17:58
Alex Gorsh написав: smallnickoff написав:Хтось може мені пояснити, навіщо Україні ця асоціація?????
Обычно если снимают торговые барьеры, то торговли становиться больше, что в свою очередь позитивно влияет на экономику.
На чью экономику?
-
smallnickoff
-
-
- Повідомлень: 211
- З нами з: 30.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 18:00
Maleficarum написав: smallnickoff написав:Хтось може мені пояснити, навіщо Україні ця асоціація?????
А Чивакуня за три года не объяснил-чи шо? Он же втирал всей Укрии шо енакиевский пейсатель с сынами- евроинтеграторы..
Ну, а по сути? )
-
smallnickoff
-
-
- Повідомлень: 211
- З нами з: 30.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 18:00
Короче я понял, ассоциации не будет, интересно только одно - посадят ли на кол Профессора за это, или как всегда народ все прожует молча
-
freedom
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 18:08
Не готове населення до союзу з Європою, мислення і поведінка совкова у більшості Ще років 20 потрібно як мінімум
-
Ukrainian
-
-
- Повідомлень: 12145
- З нами з: 18.06.08
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 782 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 15 лис, 2013 18:08
smallnickoff написав:На чью экономику?
Обычно на экономику обоих участников процесса ассоциирования.
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 15 лис, 2013 18:10
smallnickoff написав: Maleficarum написав: smallnickoff написав:Хтось може мені пояснити, навіщо Україні ця асоціація?????
А Чивакуня за три года не объяснил-чи шо? Он же втирал всей Укрии шо енакиевский пейсатель с сынами- евроинтеграторы..
Ну, а по сути? )
По сути? В двух словах- то чего Чивакуня три года со всех каналов ТВ и радио- блеял? Та без проблем.. Чивакуня желал схему.. ЕС нам рынки и кредиты Но при этом ЕС не вмешивается ни в систему управления Ни в систему правосудия.. Ни в систему МВД и выборов.. ЕС- сказал шо так не получится и "ассоциация" для Чивакуни перестала быть интересной.. Ибо ж лишала его возможности быть в Укрии "царьком".. Для Чивакуни важно чтобы он оставался хитрым хфеодалом в Укрии.. А все были честными.. "Любили его" Поклонялись.. Обожествляли и отдавали свой лавандос с "улыбкой на лице".. А Чивакуня будет в "Межигорье" праздную житуху вести- тратить лавандос и книжки писать-какой он хороший царь..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
581 |
|
|
|
1 |
1003 |
|
|
|
1 |
698 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|