|
Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть бі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 01 гру, 2013 14:50
Гривня впаде через Євромайдан, асоціацію з ЄС/МС, тайфун на Філіпінах, землетрус в Чилі, глобальне потепління, напад марсіан, але ніколи - через долбойоба азарова!
-
alibabator
-
-
- Повідомлень: 819
- З нами з: 05.12.12
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 123 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 14:51
esaul На всякий случай, надо думать куда эмигрировать в случае прилета демократии.(с)
А в случае пожизненной коронации Януческу останетесь в Уркостане?
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 14:52
R2 "поддержание стабильности в Украине – развитие внутреннего рынка", так евромайдан это внутренний рынок, до определённой степени. зарабатывают транспортники, производители продуктов питания, символики, тёплой одежды; получают финансирование организаторы и участники майданив, "беркут", коммунальщики; заводят валюту под мероприятия олигархи и их друзья. так что одни плюсы для курса гривны на ближайший месяц.
-
dzhy
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 14:53
Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть біднішими.
Домінатор калужський шантажує весь український народ! Засудити і кинути в буцегарню зрадника!
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 14:56
Что самое интересное даже под угрозой тюрьмы и арестом всех счетов за рубежом власть не может сдержать девальвацию гривны.
-
lelya_fedorov_72
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 391
- З нами з: 14.09.13
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 14:58
alex10 написав:esaul На всякий случай, надо думать куда эмигрировать в случае прилета демократии.(с) А в случае пожизненной коронации Януческу останетесь в Уркостане?
А мне пофигу, кто при власти, лишь бы не воевали. Кто хочет и умеет работать тот везде нормально жить будет.
-
esaul
-
-
- Повідомлень: 398
- З нами з: 21.01.09
- Подякував: 58 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 15:01
esaul написав: alex10 написав:esaul На всякий случай, надо думать куда эмигрировать в случае прилета демократии.(с) А в случае пожизненной коронации Януческу останетесь в Уркостане?
А мне пофигу, кто при власти, лишь бы не воевали. Кто хочет и умеет работать тот везде нормально жить будет.
"Тогда мы идём к Вам" - искренне ваша семья Янукович."
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 15:05
Я думаю им сейчас не до меня)
-
esaul
-
-
- Повідомлень: 398
- З нами з: 21.01.09
- Подякував: 58 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 15:30
Власть разворовала все золотовалютные резервы, Так пусть отдаёт их обратно или сидит пожизненно в тюрьме
-
lelya_fedorov_72
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 391
- З нами з: 14.09.13
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
529 |
|
|
|
1 |
1496 |
|
|
|
1 |
1362 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|