|
Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть бі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:13
Пропонуємо до обговорення: "Якби учасників Євромайдана хвилював курс гривні, вони б продовжували навчання, роботу, а не виходили на Майдан", - заявив він
Дивися повний текст Азаров: через Євромайдан гривня впаде, і українці стануть біднішими.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:13
"Дестабилизация политической ситуации в стране повлияет на экономические показатели, в том числе и на валютный курс"
Уже назначил виновных в своей бездарности?
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19321
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2626 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:16
Ты про свою ж*** беспокойся! Кровосись!
-
airlion
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:16
Азіров, йди геть, зрадник!!!
-
L I O N
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:18
"Якби учасників Євромайдана хвилював курс гривні, вони б продовжували навчання, роботу, а не виходили на Майдан"
Дед либо в наглую "включает дурака", либо маразм окончательный.
-
Alex12345
-
-
- Повідомлень: 171
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:19
Азиров, ты и так отпустишь гривну с Нового года, не трынди, что это результат Евромайдана! Это результат Вашей тупой экономической политики, потому что вы тупые и воспитывались на учебниках СССР. Воры сраные! Сын яныка за год увеличил свое состояние до пол лярда долларов, это как? Что за чудеса? почему страна так не развивается?
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:20
Гривня вже давно впала. ЇЇ тримають не "кисневій подушці", просравши всі золотовалютні запаси. Курс гривні на базарі. Азаров не сміши людей.
-
o_s_51
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:24
Так вот зачем человекам на Майдане головы понабивали - чтоб под этот шумок списать девал. Ну, в принципе, всё в стиле ПР. Я не удивлен.
-
insideman
-
-
- Повідомлень: 961
- З нами з: 13.04.13
- Подякував: 245 раз.
- Подякували: 98 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 гру, 2013 11:25
Азаров, твоих экспертов как Охрименко мы уже знаем!!! Поэтому и страну довели до ручки, а теперь все валят на майдан!
-
MByte
-
-
- Повідомлень: 829
- З нами з: 07.02.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 105 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
674 |
|
|
|
6 |
4250 |
|
|
|
2 |
954 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|