Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 9>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:15

  Bestal_N написав:Інформація до роздумів. Щойно телефонувала дружина. ОТР банк не прийняв у неї гривні в рахунок погашення валютного кредиту. Мотивація: "Нам заборонили продавати долари". Пропонують знаходити долари самим. Ось так!

Приват еще продает без проблем и ограничений, правда, безналичные на пластиковую карту. Поторопитесь, мой совет вам и вашей жене! Заплатит кредит безналичными, а банки между собой разберутся на межбанке.
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:17

Как раз он всем нужен. просто одни боятся а другим строго сказали... пойдете бастовать лишитесь работы... вот и переживают чтоб не кинули их оппозиция как в прошлый раз и чтоб голодными потом не остаться...!
Украинец
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:18

  Дваждыдвашник написав:
  Pensioner написав:Гривну начали валить с первых чисел сентября! Майдан это лишь повод обвалить гривну ещё больше!Если кто сомневается пусть посмотрит на график межбанка!А гривну всё печатают и печатают чтобы повыплачивать обесцененной гривней громадные долги по зарплатам и выплатам! необеспеченным слоям населения!

Деньги нельзя просто так печатать и раздавать. Это делается через выкуп НБУ у банков своих же ценных бумаг. Есть данные по таким действиям? А текущая ситуация реально валит гривну, так что желающие увидеть бакс около 9 грн и выше - welcome to Maidan.


да? а я думал гривну валит негативное торговое сальдо и рост дефицита бюджета вследствие падения ВВП.. :lol: рыгономика рулит

а банкран все равно будет, рано или поздно. тогда все и станет по местам.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:24

  Obval_Defoltovich написав:
  Bestal_N написав:Інформація до роздумів. Щойно телефонувала дружина. ОТР банк не прийняв у неї гривні в рахунок погашення валютного кредиту. Мотивація: "Нам заборонили продавати долари". Пропонують знаходити долари самим. Ось так!

Приват еще продает без проблем и ограничений, правда, безналичные на пластиковую карту. Поторопитесь, мой совет вам и вашей жене! Заплатит кредит безналичными, а банки между собой разберутся на межбанке.



Дякую за пораду. В мене з доларами проблем немає - на кілька місяців погашення завжди тримаю в банках (скляних, з капроновою кришечкою :lol: ). Це дозволило без проблем (і псування кредитної історії) пережити усі минулі кризи.
Я про те, що надто вже симптоматичні події. До речі, дружина вже пробігла по кількох банках. НІДЕ ДОЛАРА НЕМАЄ!!! Продали 100$ в Райфайзені, при цьому касирка "тривожно оглядалась" (цитую дружину).
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:36

  Дваждыдвашник написав:
  Obval_Defoltovich написав:НБУ четко заявил, что выходить с интервенциями не будет до конца недели, как минимум. Этим заявлением он дал сигнал и старт плавной девальвации. Вот курс и растет!

Ясное дело, т.к. народ паникует, как обычно в периоды нестабильности, скупает доллар и НБУ со своими убогими ЗВР просто не хочет покрывать растущие потребности. Зрите в корень, действия НБУ не причина, а лишь следствие.


Цікаве у Вас бачення функцій НБУ - бути пасивнім "слєдствієм" подій на фінансовому ринку. Я чомусь завжди думав, що дії НБУ - це активний вплив на фінансовий ринок з метою недопущення катаклізмів (один із напрямків дій). Тож це "слєдствіє" - ніщо інше, як прийняте рішення валити гривню (яку ледве тримали до цього), а обвал спихнути на Майдан. Я не заперечую, що у НБУ не залишилось практично шансів утримати ситуацію, вони з кожним днем танули навіть без Майдану. Проте неважко помітити, що невжиття адекватних дій (не обов'язково вихід на міжбанк з інтервенціями) може призвести до повного колапсу фінансової системи.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:38

Re: Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн

Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:41

  Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)


кто пошустрее, будут занимать свободные стульчики. а то музыка заканчивается скоро и стульчиков на всех не хватит :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:47

  Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)

Благодарить Охрименко :D
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:56

  Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)


Они будут иметь проценты, которые перекроют девал.
smallnickoff
 
Повідомлень: 211
З нами з: 30.11.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:56

  Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)


Им остается только пить горилку! :mrgreen:
Денюжки тю-тю
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
  #<12345 ... 9>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 686
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
4 2077
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 7147
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 22:46
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама