|
Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:15
Bestal_N написав:Інформація до роздумів. Щойно телефонувала дружина. ОТР банк не прийняв у неї гривні в рахунок погашення валютного кредиту. Мотивація: "Нам заборонили продавати долари". Пропонують знаходити долари самим. Ось так!
Приват еще продает без проблем и ограничений, правда, безналичные на пластиковую карту. Поторопитесь, мой совет вам и вашей жене! Заплатит кредит безналичными, а банки между собой разберутся на межбанке.
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:17
Как раз он всем нужен. просто одни боятся а другим строго сказали... пойдете бастовать лишитесь работы... вот и переживают чтоб не кинули их оппозиция как в прошлый раз и чтоб голодными потом не остаться...!
-
Украинец
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:18
Дваждыдвашник написав: Pensioner написав:Гривну начали валить с первых чисел сентября! Майдан это лишь повод обвалить гривну ещё больше!Если кто сомневается пусть посмотрит на график межбанка!А гривну всё печатают и печатают чтобы повыплачивать обесцененной гривней громадные долги по зарплатам и выплатам! необеспеченным слоям населения!
Деньги нельзя просто так печатать и раздавать. Это делается через выкуп НБУ у банков своих же ценных бумаг. Есть данные по таким действиям? А текущая ситуация реально валит гривну, так что желающие увидеть бакс около 9 грн и выше - welcome to Maidan.
да? а я думал гривну валит негативное торговое сальдо и рост дефицита бюджета вследствие падения ВВП..  рыгономика рулит а банкран все равно будет, рано или поздно. тогда все и станет по местам.
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:24
Obval_Defoltovich написав: Bestal_N написав:Інформація до роздумів. Щойно телефонувала дружина. ОТР банк не прийняв у неї гривні в рахунок погашення валютного кредиту. Мотивація: "Нам заборонили продавати долари". Пропонують знаходити долари самим. Ось так!
Приват еще продает без проблем и ограничений, правда, безналичные на пластиковую карту. Поторопитесь, мой совет вам и вашей жене! Заплатит кредит безналичными, а банки между собой разберутся на межбанке.
Дякую за пораду. В мене з доларами проблем немає - на кілька місяців погашення завжди тримаю в банках (скляних, з капроновою кришечкою  ). Це дозволило без проблем (і псування кредитної історії) пережити усі минулі кризи. Я про те, що надто вже симптоматичні події. До речі, дружина вже пробігла по кількох банках. НІДЕ ДОЛАРА НЕМАЄ!!! Продали 100$ в Райфайзені, при цьому касирка "тривожно оглядалась" (цитую дружину).
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:36
Дваждыдвашник написав: Obval_Defoltovich написав:НБУ четко заявил, что выходить с интервенциями не будет до конца недели, как минимум. Этим заявлением он дал сигнал и старт плавной девальвации. Вот курс и растет!
Ясное дело, т.к. народ паникует, как обычно в периоды нестабильности, скупает доллар и НБУ со своими убогими ЗВР просто не хочет покрывать растущие потребности. Зрите в корень, действия НБУ не причина, а лишь следствие.
Цікаве у Вас бачення функцій НБУ - бути пасивнім "слєдствієм" подій на фінансовому ринку. Я чомусь завжди думав, що дії НБУ - це активний вплив на фінансовий ринок з метою недопущення катаклізмів (один із напрямків дій). Тож це "слєдствіє" - ніщо інше, як прийняте рішення валити гривню (яку ледве тримали до цього), а обвал спихнути на Майдан. Я не заперечую, що у НБУ не залишилось практично шансів утримати ситуацію, вони з кожним днем танули навіть без Майдану. Проте неважко помітити, що невжиття адекватних дій (не обов'язково вихід на міжбанк з інтервенціями) може призвести до повного колапсу фінансової системи.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:38
Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:41
Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
кто пошустрее, будут занимать свободные стульчики. а то музыка заканчивается скоро и стульчиков на всех не хватит 
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:47
Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
Благодарить Охрименко 
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:56
Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
Они будут иметь проценты, которые перекроют девал.
-
smallnickoff
-
-
- Повідомлень: 211
- З нами з: 30.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:56
Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
Им остается только пить горилку! Денюжки тю-тю
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
686 |
|
|
|
4 |
2077 |
|
|
|
1 |
7147 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|