Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567 ... 9>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:44

  ВадимП написав:
  Lawyer написав:
  ВадимП написав:А у банков проблемы с отдачей гривны?


Проблем нету, а есть право на мораторий.. а так все пучком ))



Если отдельный банк имеет такое право - то я тогда ... у него заберут лицензию.


Я про НБУ.. неужели надо разжевывать каждое слово достопочтенной публике? :(
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:44

  smallnickoff написав:
  Lawyer написав:Они будут иметь проценты, которые перекроют девал.


А Вы уже знаете какой будет девал?? :? Поделитесь с нами, простыми смертными.. заранее благодарен за любую достоверную инфу..


Я не знаю ) Но, судя по Вашему тону, Вы уже знаете....[/quote]

И я не знаю... Но я не утверждаю, как Вы, что % все перекроют.. Ибо не факт.. :?[/quote]

Факт в том, что большая часть тех, кто копит в уе, эти самые уе силосирует дома под матрасом не имея никаких прибылей с накопленного. При чем делают это уже последние года три, минимум два. И даже стань доллар по 10, они останутся в проиграше в сравнении с грн депозитчиками. Так что не ясно еще, кто больший олень.[/quote]

Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х.

p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:51

  Pensioner написав:
  Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)

Благодарить Охрименко :D

А я поверил Охрименку :(, експерт неможет врать - честь и совесть не позволят. :!:
radnyk
 
Повідомлень: 1072
З нами з: 29.11.12
Подякував: 31 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:55

  Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х.

p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!


А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))
smallnickoff
 
Повідомлень: 211
З нами з: 30.11.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:13

  smallnickoff написав: Время покажет чы Сашко такый дурко )))) А так чуток упустят гривну, а потом по старинке мораторий на снятие всего и всех, доллар прижмут и все будет пучком, особенно у менял на рынке )

До конца декабря доллар может подорожать до 8,5 грн - банкир (новость свежая)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:17

  spas написав:
  smallnickoff написав: Время покажет чы Сашко такый дурко )))) А так чуток упустят гривну, а потом по старинке мораторий на снятие всего и всех, доллар прижмут и все будет пучком, особенно у менял на рынке )

До конца декабря доллар может подорожать до 8,5 грн - банкир (новость свежая)


Может подорожать. А может и не подорожать. Я таких прогнозов могу нарандомить штук 50 каждый день.
smallnickoff
 
Повідомлень: 211
З нами з: 30.11.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:21

  smallnickoff написав:
  Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х.

p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!


А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))


У Вас проблеми з логікою. Клініка - це ті, хто має щось і заради 24% річних ризикує втратити ВСЕ, або майже все. А я у мав свої 1000$ і матиму їх, незалежно від того, упаде гривня до 9, 10, 20, 1000 за долар. І за 1000$, особливо у період усіляких катаклізмів, як от сьогодні, я зможу купити навіть більше, ніж у спокійний час. Ви беретесь порівнювати Ваше АВОСЬ з моїми СТАБІЛЬНИМИ 1000$. Моя максимальна невдача (точніше недалекоглядність) - це коли власник гривневого депо отримає на 100грн більше прибутку на кожні 1000$, і то лише у випадку АВОСЬ. Максимальна невдача власника грн депо - 0грн в кишені.

p.s. Зрештою, я не про себе говорю, а про тих, хто силосує долари під матрацом, особисто у мене є лише доларовий НЗ готівкою, на випадок катаклізмів, втрати роботи тощо, оскільки у мене іпотечний кредит.
p.p.s. У Вас грн депо 100000000? :mrgreen:
Востаннє редагувалось Bestal_N в Сер 04 гру, 2013 14:26, всього редагувалось 1 раз.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:24

  smallnickoff написав:
  Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х.

p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!


А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))


Блин, ну не может банк выплатить 24% годовых всем желающим, в условиях падения потребительского спроса и производства, некого кредитовать.. Ну НЕ МОЖЕТ! Сколько можно наступать на одни грабли, это пирамида, МММ.. При первом шухере на всех не хватит.. :mrgreen: :mrgreen: Кем надо быть, чтобы не понимать этого? :shock:
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:24

Не перестаю удивляться эксперту КЭНу.
Муркнет,на голову шлем оденет,в уши затычки засунет и на утёк.
Александр,вернитесь,дискуссия только в самом разгаре,да и орфографии мы Вас не до конца обучили :D
P.S.В Одессе барыги отдаются по 8.35
Ничего не нагнетаю,не подумайте,констатирую факт.
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:35

  Bestal_N написав:
  smallnickoff написав:
  Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х.

p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!


А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))


У Вас проблеми з логікою. Клініка - це ті, хто має щось і заради 24% річних ризикує втратити ВСЕ, або майже все. А я у мав свої 1000$ і матиму їх, незалежно від того, упаде гривня до 9, 10, 20, 1000 за долар. І за 1000$, особливо у період усіляких катаклізмів, як от сьогодні, я зможу купити навіть більше, ніж у спокійний час. Ви беретесь порівнювати Ваше АВОСЬ з моїми СТАБІЛЬНИМИ 1000$. Моя максимальна невдача (точніше недалекоглядність) - це коли власник гривневого депо отримає на 100грн більше прибутку на кожні 1000$, і то лише у випадку АВОСЬ. Максимальна невдача власника грн депо - 0грн в кишені.

p.s. Зрештою, я не про себе говорю, а про тих, хто силосує долари під матрацом, особисто у мене є лише доларовий НЗ готівкою, на випадок катаклізмів, втрати роботи тощо, оскільки у мене іпотечний кредит.
p.p.s. У Вас грн депо 100000000? :mrgreen:



Мої АВОСЬ рівно такі ж авосьні як і Ваші )

В мене немає депо і значних заощаджень. Мій вид діяльності виключає можливість відкладати гроші )))))
smallnickoff
 
Повідомлень: 211
З нами з: 30.11.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 34567 ... 9>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 692
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
4 2080
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 7151
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 22:46
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама