|
Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 04 гру, 2013 13:44
ВадимП написав: Lawyer написав: ВадимП написав:А у банков проблемы с отдачей гривны?
Проблем нету, а есть право на мораторий.. а так все пучком ))
Если отдельный банк имеет такое право - то я тогда ... у него заберут лицензию.
Я про НБУ.. неужели надо разжевывать каждое слово достопочтенной публике? 
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 13:44
smallnickoff написав: Lawyer написав:Они будут иметь проценты, которые перекроют девал.
А Вы уже знаете какой будет девал??  Поделитесь с нами, простыми смертными.. заранее благодарен за любую достоверную инфу..
Я не знаю ) Но, судя по Вашему тону, Вы уже знаете....[/quote] И я не знаю... Но я не утверждаю, как Вы, что % все перекроют.. Ибо не факт..  [/quote] Факт в том, что большая часть тех, кто копит в уе, эти самые уе силосирует дома под матрасом не имея никаких прибылей с накопленного. При чем делают это уже последние года три, минимум два. И даже стань доллар по 10, они останутся в проиграше в сравнении с грн депозитчиками. Так что не ясно еще, кто больший олень.[/quote] Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х. p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 13:51
Pensioner написав: Lawyer написав:Тем временем - уже 8,28... вот и допрыгались.. Депозитчики в гривне, что планируете делать? (без сарказма)
Благодарить Охрименко 
А я поверил Охрименку  , експерт неможет врать - честь и совесть не позволят. 
-
radnyk
-
-
- Повідомлень: 1072
- З нами з: 29.11.12
- Подякував: 31 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 13:55
Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х. p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!
А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))
-
smallnickoff
-
-
- Повідомлень: 211
- З нами з: 30.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 14:13
smallnickoff написав: Время покажет чы Сашко такый дурко )))) А так чуток упустят гривну, а потом по старинке мораторий на снятие всего и всех, доллар прижмут и все будет пучком, особенно у менял на рынке )
До конца декабря доллар может подорожать до 8,5 грн - банкир (новость свежая)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 14:17
spas написав: smallnickoff написав: Время покажет чы Сашко такый дурко )))) А так чуток упустят гривну, а потом по старинке мораторий на снятие всего и всех, доллар прижмут и все будет пучком, особенно у менял на рынке )
До конца декабря доллар может подорожать до 8,5 грн - банкир (новость свежая)
Может подорожать. А может и не подорожать. Я таких прогнозов могу нарандомить штук 50 каждый день.
-
smallnickoff
-
-
- Повідомлень: 211
- З нами з: 30.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 14:21
smallnickoff написав: Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х. p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!
А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))
У Вас проблеми з логікою. Клініка - це ті, хто має щось і заради 24% річних ризикує втратити ВСЕ, або майже все. А я у мав свої 1000$ і матиму їх, незалежно від того, упаде гривня до 9, 10, 20, 1000 за долар. І за 1000$, особливо у період усіляких катаклізмів, як от сьогодні, я зможу купити навіть більше, ніж у спокійний час. Ви беретесь порівнювати Ваше АВОСЬ з моїми СТАБІЛЬНИМИ 1000$. Моя максимальна невдача (точніше недалекоглядність) - це коли власник гривневого депо отримає на 100грн більше прибутку на кожні 1000$, і то лише у випадку АВОСЬ. Максимальна невдача власника грн депо - 0грн в кишені. p.s. Зрештою, я не про себе говорю, а про тих, хто силосує долари під матрацом, особисто у мене є лише доларовий НЗ готівкою, на випадок катаклізмів, втрати роботи тощо, оскільки у мене іпотечний кредит. p.p.s. У Вас грн депо 100000000? 
Востаннє редагувалось Bestal_N в Сер 04 гру, 2013 14:26, всього редагувалось 1 раз.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 14:24
smallnickoff написав: Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х. p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!
А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))
Блин, ну не может банк выплатить 24% годовых всем желающим, в условиях падения потребительского спроса и производства, некого кредитовать.. Ну НЕ МОЖЕТ! Сколько можно наступать на одни грабли, это пирамида, МММ.. При первом шухере на всех не хватит..  Кем надо быть, чтобы не понимать этого? 
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 14:24
Не перестаю удивляться эксперту КЭНу. Муркнет,на голову шлем оденет,в уши затычки засунет и на утёк. Александр,вернитесь,дискуссия только в самом разгаре,да и орфографии мы Вас не до конца обучили  P.S.В Одессе барыги отдаются по 8.35 Ничего не нагнетаю,не подумайте,констатирую факт.
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 14:35
Bestal_N написав: smallnickoff написав: Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х. p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!
А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))
У Вас проблеми з логікою. Клініка - це ті, хто має щось і заради 24% річних ризикує втратити ВСЕ, або майже все. А я у мав свої 1000$ і матиму їх, незалежно від того, упаде гривня до 9, 10, 20, 1000 за долар. І за 1000$, особливо у період усіляких катаклізмів, як от сьогодні, я зможу купити навіть більше, ніж у спокійний час. Ви беретесь порівнювати Ваше АВОСЬ з моїми СТАБІЛЬНИМИ 1000$. Моя максимальна невдача (точніше недалекоглядність) - це коли власник гривневого депо отримає на 100грн більше прибутку на кожні 1000$, і то лише у випадку АВОСЬ. Максимальна невдача власника грн депо - 0грн в кишені. p.s. Зрештою, я не про себе говорю, а про тих, хто силосує долари під матрацом, особисто у мене є лише доларовий НЗ готівкою, на випадок катаклізмів, втрати роботи тощо, оскільки у мене іпотечний кредит. p.p.s. У Вас грн депо 100000000? 
Мої АВОСЬ рівно такі ж авосьні як і Ваші ) В мене немає депо і значних заощаджень. Мій вид діяльності виключає можливість відкладати гроші )))))
-
smallnickoff
-
-
- Повідомлень: 211
- З нами з: 30.11.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
692 |
|
|
|
4 |
2080 |
|
|
|
1 |
7151 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|