Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 456789>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:39

Re: Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн

  alex-odessa написав:Не перестаю удивляться эксперту КЭНу.Муркнет,на голову шлем оденет,в уши затычки засунет и на утёк.


Напротив моего офиса отделение коммерческого банка (без рекламы)..
Так вот там, сейчас, в очереди, стоит крупного телосложения бородатый мужик.. может КЭН?? ))
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 16:11

Re: Доллар опять рванул вверх - взят рубеж в 8,24 грн

  smallnickoff написав:А якщо за рік його банк не збанкротує і гривня більше 9 не впаде, то Ви визнаєте, що "клініка" це Ви? ))


конечно клиника, реклама врача и лекарства :-)
Одни тролли собрались, друг дружку передергивают.
Размещение средств в банках это "игры с государством", как показал опыт подобных игрищ, захотят опустить/забрать/попридержать/обесценить как в 1998, 2005, 2008...сделают за 1 день и никто пикнуть/снять/расторгнуть не успеет.

Кому вы тут пытаетесь доказать риски по гривне/долларо депозитам :-) сами себя уговариваете, а Охрименко тут вообще каким боком. Как клоуны резвитесь, уроки бы давно сделали, школота интернетная.
Читатель11
 
Повідомлень: 1209
З нами з: 18.06.13
Подякував: 58 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 16:19

  Александр_Охрименко написав:Как говорится сами дали возможность заработать валютным спекулянтам.

Обьясните дилетанту, почему бабушка, купившая 100$ вместо мяса - валютный спекулянт, а комбанк, купивший 1 млн. на межбанке по 8.15 и продавший через свои обменки по 8.3 - оплот нашей экономики?
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 16:27

  Valois написав: Обьясните дилетанту, почему бабушка, купившая 100$ вместо мяса - валютный спекулянт, а комбанк, купивший 1 млн. на межбанке по 8.15 и продавший через свои обменки по 8.3 - оплот нашей экономики?

Вот именно этих бабушек и дедушек конкретно киданули! А также всех тех кто поверил в сказку о стабильной гривне!
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 17:37

Спекулянты не появляются на ровном месте. Если курс стабильный им на рынке делать нечего. Не путайте причину и следствие.
nitra
 
Повідомлень: 886
З нами з: 11.01.13
Подякував: 478 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 18:15

  Дваждыдвашник написав:Деньги нельзя просто так печатать и раздавать. Это делается через выкуп НБУ у банков своих же ценных бумаг. Есть данные по таким действиям? А текущая ситуация реально валит гривну, так что желающие увидеть бакс около 9 грн и выше - welcome to Maidan.

Обвал гривні - найкращий спосіб, щоб одурманена "стабільністю" біомаса зі сходу приєдналася до Майдану. Повний вперед!
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 18:43

  Bestal_N написав:Про тих, хто "делают это уже последние года три", мову можна не вести, оскільки це - клініка. Несприятливі умови для гривневих депозитів почались приблизно 1,5 роки тому. Саме з того часу особисто я вирішив у гривневий депозит не гратись. Якщо ж рахувати гривневі депозити хоча б за останній рік (під 20%), то той, хто мав рік тому 8000 грн, сьогодні завдяки депозиту має 9600, причому ці гроші треба ще вицарапати. А що, якщо ваш банк - "Надра" зразка 2008? Той же, хто тупо силосував бакси під матрацом (8000 грн = 1000 баксів), сьогодні, у випадку зростання курсу до 10 (це Ваш приклад) матиме вже 10000. Боюсь, в нинішніх умовах, якщо НБУ не утримає курс, принаймні в перші місяці 10 грн ще треба буде пошукати. Це у випадку лише фінансової кризи і в умовах політичної стабільності. А якщо, не дай Боже, буде реалізовуватись югославський сценарій, то ми ризикуємо знову стати всі міліонерами, як на початку 90-х.

p.s. Приведу Вам приклад "клініки" з протилежного боку. Співробітник 2 тижні тому, отримавши великий бонус (у гривні) поклав гроші на депо під 24%. Здається, прибуток буде просто неймовірний (шкода хлопця)!

те, кто делал это три-четыре года свои деньги практически удвоил,плюс грамотные депозитчики еще диверсифицируют часть депо то в одну, то в другую сторону(долл-грн), кто то еще и параллельо качается на евр-долл...а шо якби ваш банк...риск благородное дело...а вы со своим матрасом сидите и дро@ите на плохой ВВП,ЗВР , мечтая о песце,и посчитайте сколько незаработано :mrgreen:
someone
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1363
З нами з: 14.06.11
Подякував: 107 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 18:46

  Pensioner написав:
  Valois написав: Обьясните дилетанту, почему бабушка, купившая 100$ вместо мяса - валютный спекулянт, а комбанк, купивший 1 млн. на межбанке по 8.15 и продавший через свои обменки по 8.3 - оплот нашей экономики?

Вот именно этих бабушек и дедушек конкретно киданули! А также всех тех кто поверил в сказку о стабильной гривне!

а зачем им доллар? доллар это скорее спекулятивный инструмент. а не сберегательный
someone
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1363
З нами з: 14.06.11
Подякував: 107 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 19:13

  someone написав: а зачем им доллар? доллар это скорее спекулятивный инструмент. а не сберегательный

Именно в долларе наши пенсионеры высчитывают свои пенсии! А Вы что это не знали?У них есть дети,внуки или Вы думаете они живут в полной изоляции? Именно в долларах они могут сравнивать свои пенсии с предыдущими годами!
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 19:30

  someone написав: а зачем им доллар? доллар это скорее спекулятивный инструмент. а не сберегательный

Послушайте! Такое ощущение что Вы очень молодой человек и не знаете как с годами обесценивалась национальная валюта! Спросите у взрослых по чём была гривня в начале её введения на Украине и сколько за неё сейчас дают! Мне страшно за Вас что Вы такой незащищённый! Проконсультируйтесь у старших!
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 456789>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 692
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
4 2080
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 7151
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 22:46
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама