Російський смартфон YotaPhone - з 2 екранами - надійшов у пр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 23:41

  sergio1969 написав:
  yarg написав:от России там - место рождения секретарши директора.

Оригинальное кодирование для понятия "концепции". :)


А что - россияне придумали концепцию мобильного телефона ? ой...

Мне это напоминает "истенно белорусский монитор "Березка" , который после отваливания этикетки превращался в LG. Белорусы потом тоже рассказывали что-то о "концепции"...
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2013 14:30

Re: Російський смартфон YotaPhone - з 2 екранами - надійшов

Давайте будем об'єктивними.
1 Деталі телефону не російські, але це дурниці. Деталі айфону на тому ж заводі в Китаї можуть збирати.
2 Ідею розробили росіяни, за це честь їм і хвала.
3 Те що він зможе замінити читалку - не вірю. На читалках на малих екранах не дуже зручно читати, а тут ще менше.
4 Інк екран справді набагато економніший. Але як користувачів навчити "переглядати" інк екран, на якому ні відповіді на меседж не напишеш, і текст поскролити не зрозуміло як.. Питання чи екрани сонхронізовані? Словом багато питань.

Як би там не було - гарна спроба росіян, в не залежності від того чи "вистрилить".
Але замішування туди політики і дурниці про "напряженний Епл" погано пахне. Це може призвести до того що "вектор розробки" буде задавати не ринок, а політика (це шлях в маразм).

Купувати такого не ставби. Не хочу бути тестувальником за власні гроші, а копанія про себе ще ніяк не за'явила.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2013 16:59

  spas написав:
  Ol_Alex написав:Ого, сколько злопыхателей и ненавистников )). Я был бы рад, чтобы подобное устройство предложил какой-нибудь украинский производитель. Но нет - не предложил. А потому укр. ура-патриотам делать нечего - надо просто утереться. Но нет - гадить-то обязательно. ЗФ я бы себе такой не купил - по разным причинам. Но они хоть там что-то пытаются делать. А там как знать...

прежде чем говорить, что Украина ничего не выпускает, сначала погуглите - и не будете выглядеть не совсем в теме, мягко говоря. http://impression.ua/impression-v-smi-/ ... y-planshet - это для начала

Не только Импрешн наши делают, но еще Ерго (http://ergo-ua.com/ru/about/ergo/history/) и mytab, у меня планшет от майтаб, очень доволен.
Warhead
 
Повідомлень: 732
З нами з: 26.10.12
Подякував: 347 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2013 19:01

Новость о том что русские что-то сделали - обсуждение 100% перерастает в хохлосрач.
Может, непринципиально, сделали они что-то или нет? Для развития хохлосрача достаточно просто слова "русские" в тексте?
Oxygen
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 гру, 2013 21:25

ну вот внешне всё равно какой-то жигуль получился..можетэто какое-то проклятие?)идея креативная,возможно полезная,сейчас трудно понять..
а справжним я бы советовал пройти осмотр психоаналитика)может детские травмы какие..или москиты покусали) если ваша главная проблема "москали"-то у вас и впрямь проблема)
audiTTor
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 09:57

Очередной русский ёмобиль, он же суперджет. А чё в нем русское? Даже название какое-то китайское.
dovhany
 
 
 
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 11103
Переглянути останнє повідомлення
Суб 03 січ, 2026 10:21
rezervmailbox2
3 3513
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 гру, 2025 08:04
mag_6006805
1 1008
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 вер, 2025 19:22
mykoladet73
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама