|
КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опоз |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 04 гру, 2013 17:44
Пропонуємо до обговорення: КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опозиція, яка знаходиться в змові з ним
Дивися повний текст КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опозиція, яка знаходиться в змові з ним.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 17:44
этот бред симоненина даже комментировать не хочется
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: Сер 04 гру, 2013 18:20
EKO написав:этот бред симоненина даже комментировать не хочется
Что, для страны, которая стремится к демократическим европейским ценностям будет бредом спросить у народа куда он хочет?) Это бред чтоль? По моему отличная идея, тем более что в Украине есть полно вопросов на которых пиарятся власти, и которые можно решить один раз и на всегда. В некоторых странах референдумы по важным вопросам проводятся по несколько раз в году, по моему весьма адекватно. А для убедительности голосов ЗА или ПРОТИВ должно быть не 50% а 70% скажем, лишние 20% себе накрутить гораздо проблематичнее чем 5% открутить в нужную сторону.
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 18:42
а альтернативный законопроект они предложили?
-
nitra
-
-
- Повідомлень: 886
- З нами з: 11.01.13
- Подякував: 478 раз.
- Подякували: 186 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 20:19
А причем тут референдум? Голосовали за отставку правительства...
-
voinovev
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 20:20
Мудазвон продажный. Если так хотел свою версию проголосовать, что ж не зарегистрировал и не вынес на голосование? А заявил когда уже поздно было. Вот теперь и я хочу запретить КПУ.
-
Letux
-
-
- Повідомлень: 141
- З нами з: 14.02.10
- Подякував: 18 раз.
- Подякували: 25 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 20:53
жаль, что у нас политическая проституция не запрещена законом, как обычная.
-
tiamin
-
-
- Повідомлень: 954
- З нами з: 16.09.09
- Подякував: 1298 раз.
- Подякували: 181 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 20:59
п...т, так как знает, что референдума не будет! Если будет, то не менее 73% ЗА асоциацию с ЕС!
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 гру, 2013 08:42
Rainbow написав:п...т, так как знает, что референдума не будет! Если будет, то не менее 73% ЗА асоциацию с ЕС!
не факт что большинство за немедленную ассоциацию на любых условиях, много мыслящих людей не согласны с условиями "престарелой" Европы. Толку от майдана НОЛЬ. РЕФЕРЕНДУМ В СТУДИЮ.
-
Myth
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 38
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1230 |
Чет 01 вер, 2022 15:05 Omega
|
|
|
1 |
554 |
|
|
|
13 |
3017 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|