КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опоз

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 17:44

КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опоз

Пропонуємо до обговорення:
КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опозиція, яка знаходиться в змові з ним

Дивися повний текст КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна опозиція, яка знаходиться в змові з ним.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 17:44

этот бред симоненина даже комментировать не хочется
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 18:20

  EKO написав:этот бред симоненина даже комментировать не хочется

Что, для страны, которая стремится к демократическим европейским ценностям будет бредом спросить у народа куда он хочет?) Это бред чтоль? По моему отличная идея, тем более что в Украине есть полно вопросов на которых пиарятся власти, и которые можно решить один раз и на всегда. В некоторых странах референдумы по важным вопросам проводятся по несколько раз в году, по моему весьма адекватно. А для убедительности голосов ЗА или ПРОТИВ должно быть не 50% а 70% скажем, лишние 20% себе накрутить гораздо проблематичнее чем 5% открутить в нужную сторону.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 18:42

а альтернативный законопроект они предложили?
nitra
 
Повідомлень: 886
З нами з: 11.01.13
Подякував: 478 раз.
Подякували: 186 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 20:19

А причем тут референдум? Голосовали за отставку правительства...
voinovev
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 20:20

Мудазвон продажный. Если так хотел свою версию проголосовать, что ж не зарегистрировал и не вынес на голосование? А заявил когда уже поздно было. Вот теперь и я хочу запретить КПУ.
Letux
 
Повідомлень: 141
З нами з: 14.02.10
Подякував: 18 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 20:53

Re: КПУ: у невдалому голосуванні за відставку Азарова винна

жаль, что у нас политическая проституция не запрещена законом, как обычная.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 20:59

п...т, так как знает, что референдума не будет! Если будет, то не менее 73% ЗА асоциацию с ЕС!
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 08:42

  Rainbow написав:п...т, так как знает, что референдума не будет! Если будет, то не менее 73% ЗА асоциацию с ЕС!

не факт что большинство за немедленную ассоциацию на любых условиях, много мыслящих людей не согласны с условиями "престарелой" Европы. Толку от майдана НОЛЬ. РЕФЕРЕНДУМ В СТУДИЮ.
Myth
 
Заблокований
Повідомлень: 38
З нами з: 03.12.13
Подякував: 8 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1230
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 вер, 2022 15:05
Omega
1 554
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 лип, 2022 17:45
Alex2007
13 3017
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 жов, 2021 13:35
swsashadow
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама