|
Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загр |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 10 гру, 2013 05:33
Пропонуємо до обговорення: Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загрозу культурній спадщині міста - КМДА
Дивися повний текст Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загрозу культурній спадщині міста - КМДА.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 05:33
ленина надо было снимать раньше. по всей стране. убей в себе совок
-
dfenix
-
-
- Повідомлень: 1026
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 192 раз.
- Подякували: 157 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 08:01
Хоть убейся, Ленин здесь при чём, де***.
-
mikola963
-
-
- Повідомлень: 1054
- З нами з: 25.09.13
- Подякував: 181 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 08:32
Напоминает уничтожение талибами статуй Будды. Через 10 лет то же стадо будет жечь флаги евроюниона.
-
vrudenko23
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 08:33
Сравнив Ильича с Буддой я погорячился ))
-
vrudenko23
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 08:41
vrudenko23 Сташней,чем поступили росияне,не похоронив это чудовище,мы вряд ли придумаем.
-
osya1964
-
-
- Повідомлень: 815
- З нами з: 27.04.10
- Подякував: 700 раз.
- Подякували: 118 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 09:29
osya1964 написав:vrudenko23 Сташней,чем поступили росияне,не похоронив это чудовище,мы вряд ли придумаем.
они чтют историю любую. и любят ее такой как она была даже людоедской
-
dfenix
-
-
- Повідомлень: 1026
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 192 раз.
- Подякували: 157 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 12:33
Какой бред: "для многих жителей столицы присутствие этого монумента остается очень важным, так как символизирует восстановление послевоенного Киева". Восстановление послевоенного Киева для настоящих киевлян символизирует ЦУМ, который КГГА отдала Ахметову, а тот - уничтожил. Но радетель за памятники некий Дихтяр (наверное, как и попов в Киеве живет аж несколько лет) разрушения ЦУМа не заметил.
-
fafik
-
-
- Повідомлень: 163
- З нами з: 11.09.13
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 115 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 10 гру, 2013 20:31
fafik Проект реконструкции ЦУМа хоть видел? Или нужно было оставить этот мегакиоск с невзрачными магазинами?
-
a_stankevich
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
638 |
|
|
|
1 |
5974 |
|
|
|
2 |
1262 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|