Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 05:33

Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загр

Пропонуємо до обговорення:
Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загрозу культурній спадщині міста - КМДА

Дивися повний текст Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять загрозу культурній спадщині міста - КМДА.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 05:33

ленина надо было снимать раньше. по всей стране.
убей в себе совок
dfenix
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 11.10.11
Подякував: 192 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 08:01

Хоть убейся, Ленин здесь при чём, де***.
mikola963
 
Повідомлень: 1054
З нами з: 25.09.13
Подякував: 181 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 08:32

Напоминает уничтожение талибами статуй Будды.
Через 10 лет то же стадо будет жечь флаги евроюниона.
vrudenko23
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 08:33

Сравнив Ильича с Буддой я погорячился ))
vrudenko23
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 08:41

vrudenko23 Сташней,чем поступили росияне,не похоронив это чудовище,мы вряд ли придумаем.
osya1964
 
Повідомлень: 815
З нами з: 27.04.10
Подякував: 700 раз.
Подякували: 118 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 09:29

Re: Дії деяких учасників масових акцій у столиці становлять

  osya1964 написав:vrudenko23 Сташней,чем поступили росияне,не похоронив это чудовище,мы вряд ли придумаем.

они чтют историю
любую.
и любят ее такой как она была
даже людоедской
dfenix
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 11.10.11
Подякував: 192 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 12:33

Какой бред: "для многих жителей столицы присутствие этого монумента остается очень важным, так как символизирует восстановление послевоенного Киева". Восстановление послевоенного Киева для настоящих киевлян символизирует ЦУМ, который КГГА отдала Ахметову, а тот - уничтожил. Но радетель за памятники некий Дихтяр (наверное, как и попов в Киеве живет аж несколько лет) разрушения ЦУМа не заметил.
fafik
 
Повідомлень: 163
З нами з: 11.09.13
Подякував: 3 раз.
Подякували: 115 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 10 гру, 2013 20:31

fafik Проект реконструкции ЦУМа хоть видел? Или нужно было оставить этот мегакиоск с невзрачными магазинами?
a_stankevich
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1086
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 09:04
sabbassplayer
1 6026
Переглянути останнє повідомлення
Нед 16 лис, 2025 22:25
salvydas
2 1273
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 жов, 2025 16:33
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама