Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (Ф

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:37

Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (Ф

Пропонуємо до обговорення:
Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (ФОТО)

Дивися повний текст Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (ФОТО).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:37

Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23384
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1849 раз.
Подякували: 2606 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:41

  Frant написав:Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!

пашут, поверь, пашут. Поэтому Олигархи живут лучше, чем в Америке
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:46

Правда про евро майдан. Хуливудська версия. :lol:
GDU
 
Заблокований
Повідомлень: 334
З нами з: 27.07.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:50

Re: Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикад

И некстати : меня больше всего умиляет , когда кто-то из крупных капиталистов наших начинает рассазывать об низкой производительности труда у нас . Так модернизируйте производство - будет выше ... Ан нет ! На фиг не нужно - деньги тратить надо ... И так сойдет . Пусть работают с малой эффективностью , но побольше и задешево ...
Puente
 
Повідомлень: 3601
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 13:57

  Frant написав:Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!


Цікава думка. "Єслі би НАРОД пахал, то МИ жилі би нє хуже". Хто такі - ці МИ? До якої касти ви себе відносите?

p_d_boiko, респект.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 14:01

  Frant написав:Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!

Франт, если бы ты лично меньше тут гадил - было бы лучше. Вали на свою любимую ветку - " когда подешевеет жильё в Киеве" , там кроме нескольких человек, - такое же сборище ничтожеств и недоумков.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 14:02

Re: Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикад

  Bestal_N написав:Цікава думка. "Єслі би НАРОД пахал, то МИ жилі би нє хуже". Хто такі - ці МИ? До якої касти ви себе відносите?

это князь из под Киевского села)))
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 14:13

Надо туда завести рельсы и сварочные аппараты для того чтобы Беркут потом упарился их распиливать
Sverhotec
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 12 гру, 2013 14:20

  Puente написав: Так модернизируйте производство - будет выше ... Ан нет ! На фиг не нужно - деньги тратить надо ...


Опасно модернизировать производство. Придут ПРавильные люди или стоматологи - и забесплатно все заберут! Поєтому весь нал - в оффшор, максимально закредитоваться... так глядишь, никому и не приглянется твой бизнес! :wink:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 5561
Переглянути останнє повідомлення
Сер 28 січ, 2026 11:06
salvydas
1 613
Переглянути останнє повідомлення
Чет 13 лис, 2025 16:16
moveton
7 10776
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама