|
Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (Ф |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:37
Пропонуємо до обговорення: Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (ФОТО)
Дивися повний текст Київські "євромайданівці" за ніч звели 5-метрові барикади (ФОТО).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100999
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:37
Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23384
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1849 раз.
- Подякували: 2606 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:41
Frant написав:Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!
пашут, поверь, пашут. Поэтому Олигархи живут лучше, чем в Америке
-
p_d_boiko
-
-
- Повідомлень: 309
- З нами з: 17.12.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:46
Правда про евро майдан. Хуливудська версия.
-
GDU
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 334
- З нами з: 27.07.11
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 170 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:50
И некстати : меня больше всего умиляет , когда кто-то из крупных капиталистов наших начинает рассазывать об низкой производительности труда у нас . Так модернизируйте производство - будет выше ... Ан нет ! На фиг не нужно - деньги тратить надо ... И так сойдет . Пусть работают с малой эффективностью , но побольше и задешево ...
-
Puente
-
-
- Повідомлень: 3601
- З нами з: 12.08.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 418 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 13:57
Frant написав:Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!
Цікава думка. "Єслі би НАРОД пахал, то МИ жилі би нє хуже". Хто такі - ці МИ? До якої касти ви себе відносите? p_d_boiko, респект.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:01
Frant написав:Если бы народ так на полях, заводах и фабриках пахал - то мы жили бы не хуже, чем в Америке!
Франт, если бы ты лично меньше тут гадил - было бы лучше. Вали на свою любимую ветку - " когда подешевеет жильё в Киеве" , там кроме нескольких человек, - такое же сборище ничтожеств и недоумков.
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:02
Bestal_N написав:Цікава думка. "Єслі би НАРОД пахал, то МИ жилі би нє хуже". Хто такі - ці МИ? До якої касти ви себе відносите?
это князь из под Киевского села)))
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:13
Надо туда завести рельсы и сварочные аппараты для того чтобы Беркут потом упарился их распиливать
-
Sverhotec
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 12 гру, 2013 14:20
Puente написав: Так модернизируйте производство - будет выше ... Ан нет ! На фиг не нужно - деньги тратить надо ...
Опасно модернизировать производство. Придут ПРавильные люди или стоматологи - и забесплатно все заберут! Поєтому весь нал - в оффшор, максимально закредитоваться... так глядишь, никому и не приглянется твой бизнес! 
-
ak-alexey
-
-
- Повідомлень: 2900
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 602 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
5561 |
|
|
|
1 |
613 |
|
|
|
7 |
10776 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|