Дивовижні рухи тіла долара: він відвоював 3,5 коп. після ран

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 15:19

Дивовижні рухи тіла долара: він відвоював 3,5 коп. після ран

Пропонуємо до обговорення:
До закриття торгів цінові рівні встановилися на наступних значеннях - 8,2800/8,2950

Дивися повний текст Дивовижні рухи тіла долара: він відвоював 3,5 коп. після ранкового падіння.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101018
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 15:19

Зато, ураа-а-а-А!! "Курс долара найближчим часом найімовірніше буде 7,5 грн. Про це написав у своєму блозі на Gazeta.ua економічний експерт Олександр Охріменко." (источник http://gazeta.ua/articles/business/_dolar-koshtuvatime-7-5-grivni-ekspert/532720 )
taras_tsdrive
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 15:33

  taras_tsdrive написав:Зато, ураа-а-а-А!! "Курс долара найближчим часом найімовірніше буде 7,5 грн. Про це написав у своєму блозі на Gazeta.ua економічний експерт Олександр Охріменко." (источник http://gazeta.ua/articles/business/_dol ... ert/532720 )


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 18 гру, 2013 15:57

  taras_tsdrive написав:Зато, ураа-а-а-А!! "Курс долара найближчим часом найімовірніше буде 7,5 грн. Про це написав у своєму блозі на Gazeta.ua економічний експерт Олександр Охріменко." (источник http://gazeta.ua/articles/business/_dolar-koshtuvatime-7-5-grivni-ekspert/532720 )

Йому треба публікуватись не в Gazeta.ua а на "ВІСНИК ОБУХОВА В РУЛОНАХ" - ДЛЯ ШИРОКИХ МАС.
ТОТ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 66
З нами з: 19.09.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 08:48

С Охрименко мне гораздо смешнее, чем с Джимом Керри.
В Голливуд его.
Потом скажет, что опечатка в СМИ. Первая цифра - 8.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 765
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 2102
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
2 1768
Переглянути останнє повідомлення
Суб 11 кві, 2026 18:05
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама