Долар "опустили" іще на 4,5 коп.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:03

низкий курс это хорошо. можно будет купить еще больше импорта!
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:05

  roman tr. написав:низкий курс это хорошо. можно будет купить еще больше импорта!


заморское все лучше, тут не поспоришь :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:17

  Александр_Охрименко написав:Уже видел, что в обменника. А говорили же Вам будет ревальвация гривны. Будет.. Но народ, всегда с начала купит дорогих долларов, а потом жалуется, что его обмануллллллллллл


БУДЕТ ТОЛЬКО ДЕШЕВЕТЬ!!! ТОБТО ТРЕБА БРАТЬ.

http://tables.finance.ua/ua/currency/official

Дата Количество единиц, USD Официальный курс НБУ, грн.
01.01.1998 100 189.9000
01.01.1999 100 342.7000
01.01.2000 100 521.6300
01.01.2001 100 543.4500
01.01.2002 100 529.8500
01.01.2003 100 533.2400
01.01.2004 100 533.1500
01.01.2005 100 530.5400
01.01.2006 100 505.0000
01.01.2007 100 505.0000
01.01.2008 100 505.0000
01.01.2009 100 770.0000
01.01.2010 100 798.5000
01.01.2011 100 796.1700
01.01.2012 100 798.9800
01.01.2013 100 799.3000
01.01.2014 100 799.3000
01.01.2015 100 АААААААА ПІЗНО ??????????????? :shock:
Востаннє редагувалось ТОТ в Сер 25 гру, 2013 12:20, всього редагувалось 1 раз.
ТОТ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 66
З нами з: 19.09.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:20

ТОТ

клевая табличка. пятерка, оказывается, почти 10 лет держалась.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 12:31

  ТОТ написав:01.01.2015 100 АААААААА ПІЗНО ??????????????? :shock:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 13:36

В смысле брать? Брать надо если тренд развернётся в обратную сторону.
ya Leon
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 14:12

ya Leon Боюсь що коли він розвернеться "в обратную сторону" буде пізно. :D
ТОТ
Аватар користувача
 
Повідомлень: 66
З нами з: 19.09.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 14:14

  ya Leon написав:В смысле брать? Брать надо если тренд развернётся в обратную сторону.


а как узнать, когда он развернется ???
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 16:11

  roman tr. написав:низкий курс это хорошо. можно будет купить еще больше импорта!


А навіщо нам імпорт? Мені і доляри подобаються! На днях вже третю літрову банку закатав :D :) :o :shock:
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2527
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 лип, 2025 10:55
kramarenko_mukola
7 2134
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 вер, 2024 01:40
pratimpuls
1 1098
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 лип, 2024 19:21
summacut
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама