Посольство Грузії звернулося до України з офіційною нотою че

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 13:15

Посольство Грузії звернулося до України з офіційною нотою че

Пропонуємо до обговорення:
Посольство Грузії звернулося до України з офіційною нотою через "список Царьова"

Дивися повний текст Посольство Грузії звернулося до України з офіційною нотою через "список Царьова".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101002
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 13:18

Myth
А вы чью лодку шатаете и как шатаете вдоль или поперек? :D
"панаехали в Киев из Донецка" тут всякие
Востаннє редагувалось p_a_l в Сер 25 гру, 2013 13:19, всього редагувалось 1 раз.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 13:18

Когда уже Европа защимит янучар?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 13:34

Когда уже Европа защимит янучар?

Та не просто их защемить. Вон верховный белорус превратил страну в сраный колхоз и ниче. Как на него повлияешь? Он себе сидит, ни куда не рыпается. Ихние тугрики просели - товар пошел к нам и в рашку. Так же поступят и наши дятлы. Они лучше ни куда не будут из страны выезжать, чем потеряют привилегии. Ресурсов всей страны, даже проданных по дешевке, вполне хватит на безбедную жизнь проФФесора с сотоварищами, спецслужб и прочих дармоедов.
В принципе для даунбаса ниче не изменится , они как пахали за гроши так и будут пахать - лох это судьба :mrgreen:
ssnet
1
 
Повідомлень: 2145
З нами з: 28.04.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 458 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 14:12

ssnet
Так то так. Но их деньги,дети,привычки релакса давно в ненавистной Европе. :roll:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 гру, 2013 14:43

Саакашвили по меньшей мере дважды жесточайше разгонял протестующих демонстрантов, да так, что с нашими "побоями" не сравнить (была даже пара погибших). Не говорю уж об осетинах, которых жег "Градом" и давил танками.И еще приехал учить нас жить!!! В свою страну он уже боится возвращаться, слинял в день окончания своего президентства.
gregory
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1062
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
2 1883
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 лют, 2026 15:10
flyman
1 1447
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 лют, 2026 11:01
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама