У Росії хочуть скасувати мораторій на смертну кару - через т

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 18:24

У Росії хочуть скасувати мораторій на смертну кару - через т

Пропонуємо до обговорення:
Після трагічних вибухів у Волгограді почали бурхливо обговорювати посилення законів, спрямованих на боротьбу з тероризмом

Дивися повний текст У Росії хочуть скасувати мораторій на смертну кару - через теракти в Волгограді.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 18:24

Хворе суспільство. Жорстокість породжує жорстокість. Ви мочите в сортирах - мочитимуть і вас. Дайте свободу Кавказу, хай самі вирішують свої проблеми. Чи вам ваших мало?
augur
Аватар користувача
 
Повідомлень: 149
З нами з: 29.05.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 18:26

соберут смертников по молекулам и повесят... политику и политиков менять нужно, но сидят рассеяне тихо, водку жрут и ждут своей очереди...
Проня
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 19:12

  Проня написав:соберут смертников по молекулам и повесят... политику и политиков менять нужно, но сидят рассеяне тихо, водку жрут и ждут своей очереди...


А, например, в США что нужно сделать? Менять политиков или отменить смертную казнь как очень жестокую?
atel
 
Повідомлень: 696
З нами з: 03.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 19:32

  R2 написав:Після трагічних вибухів у Волгограді почали бурхливо обговорювати посилення законів, спрямованих на боротьбу з тероризмом.
У Росії хочуть скасувати мораторій на смертну кару - через теракти в Волгограді

комуняки на блакитному коні!!!
ці паддла не можуть без терору... історія.
ми на кавказький терор "красным" терором відповімо!
слава Богу Ходорковського відпустили...
Востаннє редагувалось Karp в П'ят 03 січ, 2014 07:11, всього редагувалось 1 раз.
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 19:34

  augur написав:Хворе суспільство. Жорстокість породжує жорстокість. Ви мочите в сортирах - мочитимуть і вас. Дайте свободу Кавказу, хай самі вирішують свої проблеми. Чи вам ваших мало?

Хворі - це ви, Арменія, Азербійджан, Грузія, Таджикістан, та інші "незалежні" держави, а в Москві від "звір'я" вже продохнути нема чим, в майбутньому і у Києві так буде також. Чому вони лізуть в наші краіни, нехай будують райське життя у своїй батьківщині... Якщо бажаєте жити в Європі, то будуйте Європу на своєму ганку...
А что касаемо смертной казни, то считаю ее крайне необходимой... в данном случае...
guns44
 
Повідомлень: 339
З нами з: 02.09.09
Подякував: 29 раз.
Подякували: 118 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 19:50

Re: У Росії хочуть скасувати мораторій на смертну кару - чер

Это так по-русски... Ввести смертную кару для террористов-смертников...
Greenchik
 
Повідомлень: 282
З нами з: 17.03.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 20:02

  guns44 написав:Хворі - це ви, Арменія, Азербійджан, Грузія, Таджикістан, та інші "незалежні" держави, а в Москві від "звір'я" вже продохнути нема чим, в майбутньому і у Києві так буде також. Чому вони лізуть в наші краіни, нехай будують райське життя у своїй батьківщині... Якщо бажаєте жити в Європі, то будуйте Європу на своєму ганку...
А что касаемо смертной казни, то считаю ее крайне необходимой... в данном случае...

Це як, "симптоми" в Москві, а "хворі" ми?
Росія розфігачила Чечню, потім в Абхазії роздала паспортів направо і наліво (щоб захищати власних громадян на території Грузії) - "примусила до миру", а тепер хтось винний? Вони "лізуть" у Росію бо на їх землі (яка є також частинкою Росії) жити нема як (корупція + клани з якими федерали "замочили" бійців за незалежність).
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 20:03

  atel написав: А, например, в США что нужно сделать? Менять политиков или отменить смертную казнь как очень жестокую?

atel, всегда будут борцы против империй. империи будут посылать смутьянов на плаху или на крест. но вопрос, как казнить человека решившегося на самопожертвование? Христос знал, но сделал. мир после него почти не изменился в плане несправедливости, но, по крайней мере, получил пример.
Проня
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 січ, 2014 20:03

  Greenchik написав:Это так по-русски... Ввести смертную кару для террористов-смертников...

Не для смертников, а для их родственников - тех, кто мог донести в милицию вовремя, но не сделал этого.
atel
 
Повідомлень: 696
З нами з: 03.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 360
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 751
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
2 966
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 18:08
listastas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама