Якими будуть наслідки нової торгової війни, що розпочала Рос

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 30 січ, 2014 16:39

Якими будуть наслідки нової торгової війни, що розпочала Рос

Пропонуємо до обговорення:
Федеральна митна служба Російської Федерації ввела посилений режим контролю щодо українських товарів

Дивися повний текст Якими будуть наслідки нової торгової війни, що розпочала Росія проти України?.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 січ, 2014 16:39

“Поэтому возможности России на самом деле не такие большие. Достаточно мало украинской продукции сейчас экспортируется в Россию." - Тогда и парится не надо:закрыть границу-и всё.
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 січ, 2014 17:04

серенький

Продукції на справді достатньо багато йде в Росію і багото представників як малого так і великого бізнесу постраждають. Тут багато що залежить від ЄС. Розширення квот та зняття обмежень для України, а також зворотній тиск на РФ могли би втамувати апетит північного сусіда.
iceef
 
Повідомлень: 134
З нами з: 25.11.10
Подякував: 56 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 січ, 2014 17:45

  iceef написав:серенький

Продукції на справді достатньо багато йде в Росію і багото представників як малого так і великого бізнесу постраждають. Тут багато що залежить від ЄС. Розширення квот та зняття обмежень для України, а також зворотній тиск на РФ могли би втамувати апетит північного сусіда.


Но ЕС как всегда будет неделями проводить,...совещания,консультации,открытые столы,закрытые столы,ну т.д. и т.п... :D :D :D ..короче создаст видимость бурной деятельности, а в итоге выдаст пшик

Вы наверно понимаете,что на улице Январь, а 1/3 ЕС сидит на газовой игле Газпрома :wink:

так что ЕС не будет сильно активно вмешиваться....у ЕС у самого трудности с Газпромом....а тут еще и Катар сократил ввоз сжиженного газа в ЕС и переориентировался на Тихоокеанский регион....
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Чет 30 січ, 2014 22:27

але і україна багато чого закуповує у Росії в тому числі і газ чому неввести посилений контроль за їхнім товаром
vasjastryj
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1189
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 608
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
1 1304
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама