|
Коломойського взяли за гарантії |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 13 тра, 2017 18:03
simsurfs написав:То чувство, когда в противостоянии вора коломойского, который стырил у тебя деньги, и воров в законе которые помогли ему это сделать, болееш за коломойского... Ужас.
И много у вас лично Беня ,,стырил,, ? ))
-
alex lem
-
-
- Повідомлень: 3195
- З нами з: 25.12.08
- Подякував: 132 раз.
- Подякували: 368 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 14 тра, 2017 10:17
alex lem написав:И много у вас лично Беня ,,стырил,, ? ))
Это всё относительно. Вот когда вы будете платить налоги 20% пдв с каждой покупки любого товара, или любые другие налоги, они все идут в бюджет, а с бюджета покрываются долги Бени. Проще говоря, покупая что либо, вы часть денег платите ЛИЧНО Бене. И кого бы вы не выбрали, Петю, Васю, Колю, да хоть Вову, вы все равно будете платить Бене, пока будете жить в этой стране, и даже если Бени не станет, вы всё равно будете платить за Беню, поскольку он эти деньги уже давно потратил.
-
simsurfs
-
-
- Повідомлень: 354
- З нами з: 22.01.15
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 65 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1440 |
П'ят 09 лют, 2024 13:35 Ірина_
|
|
|
3 |
1652 |
|
|
|
1 |
799 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|