Режим НС вводиться вже вчетверте цього року.
Дивися повний текст Наталія Мільчакова: чи потрібно Україні продовжувати надзвичайні заходи в енергетиці?.
|
|
Наталія Мільчакова: чи потрібно Україні продовжувати надзвичПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Наталія Мільчакова: чи потрібно Україні продовжувати надзвичайні заходи в енергетиці?. Стаття ні про що. + повно неточностей: "На даний момент на Україні працює всього одна вугільна теплоелектростанція — Луганська ТЕС. Робота решти п’яти теплових електростанцій (Зміївської, Придніпровської, Трипільської, Криворізької та Слов’янської ТЕС) поки зупинена через брак вугілля." - http://news.finance.ua/ua/news/-/400937/eksport-elektroenergiyi-z-ukrayiny-zroste-vdvichi-minenergovugillya
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||