|
У Siemens розповіли, як вийти зі скандалу з поставкою турбін |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 07 сер, 2017 23:24
Пропонуємо до обговорення: Siemens вважає викуп турбін, поставлених до окупованого Росією Криму, простим вирішенням конфлікту з Москвою.
Дивися повний текст У Siemens розповіли, як вийти зі скандалу з поставкою турбін до окупованого Криму.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 07 сер, 2017 23:24
Сименс спешно пытается прикрыть свою задницу. Видимо были надежды, что прокатит, но как-то не особо прокатило. Интересно, как будет развиваться ситуация. раися явно не будет ничего делать, чтобы что-то там сгладить или смягчить удар по сименсу. Цель достигнута (пускай и тактическая), а что там дальше будет, как показывает практика, там никто не думает.
-
roman_roman
-
-
- Повідомлень: 167
- З нами з: 26.07.16
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
990 |
|
|
|
2 |
1961 |
|
|
|
2 |
1701 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|