Невгамовна інфляція, або Що подорожчає восени

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 13:10

Невгамовна інфляція, або Що подорожчає восени

Пропонуємо до обговорення:
Літо виявилося дорогим для українців через подорожчання споживчого кошика. В чому причина і що Україна чекає восени.

Дивися повний текст Невгамовна інфляція, або Що подорожчає восени.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 13:10

"Сегодня газ и отопление занимают 3,6% в потребительской корзине."
Феерично! Дальше можно не читать...
Вот интересно если газ и отопление 3,6%, пусть остальная коммуналка еще столько же, то как же выдают субсидию, которая дается при превышении стоимости коммуналки 10% от доходов?????
coulthard
 
Повідомлень: 393
З нами з: 02.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 15:21

А еще Януковича некоторые ругали за инфляцию...
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 16:48

  M-A-X написав:А еще Януковича некоторые ругали за инфляцию...

А тогда инфляцию, можно подумать, считали по-другому....
coulthard
 
Повідомлень: 393
З нами з: 02.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 16:52

  coulthard написав:
  M-A-X написав:А еще Януковича некоторые ругали за инфляцию...

А тогда инфляцию, можно подумать, считали по-другому....

Тогда она не была такой галопирующей, вот к чему я. :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 16:55

Сьогодні газ і опалення займають 3,6% у споживчому кошику.

Да?

Тогда отменяйте субсидии. :)

Якщо буде затверджено підвищення цін на газ на 19%, то це може додати ще близько 0,5 процентного пункту до інфляції.

Ага.

Прав предыдущий оратор.
Расчет инфляции сомнительный.

Для пересичного цифра будет больше.
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 17:17

  M-A-X написав:
  coulthard написав:
  M-A-X написав:А еще Януковича некоторые ругали за инфляцию...

А тогда инфляцию, можно подумать, считали по-другому....

Тогда она не была такой галопирующей, вот к чему я. :)

Может вернем проффєсора и все наладится? :D
coulthard
 
Повідомлень: 393
З нами з: 02.08.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 16 сер, 2017 08:54

  coulthard написав:Может вернем проффєсора и все наладится? :D

А почему бы и нет? :)
Он уже один раз возвращался. :)
M-A-X
 
Повідомлень: 2024
З нами з: 08.10.15
Подякував: 823 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 565
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
2 2610
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 сер, 2025 14:37
hiroaritillwhen
4 2041
Переглянути останнє повідомлення
Сер 11 вер, 2024 10:54
Wirująświatła
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама