Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3132333435 ... 1003>
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 14:23

  es77 написав:
  Козак-характерник написав: Не знаю, як там за бугром, але психологічна аура для мене важлива.


У вас там у Львові вже можна відкривати університети по "Психології ресторану". З практичними заняттями в закладах харчування міста.
Поки в усьому світі просто продають каву у вас її копають у копальнях, виплавлюють з самородків і вичавлюють з каміння...


Ну дійсно, так і є - богато креативних місць у ЛьвовІ, таких інших в Україні і не знайти...

Приймав родичів із Франції, іх більше всього вразило:

- дійсно Копальня кави - ми потім сиділи каву там пили - вразила копальня французів сильно...

- секретний ресторан на площі Ринок, 14 "Криївка". Там так випадково получилося, що вони трохи відстали, між ними та мною пройшов трамвай - вони мене "загубили", тут я з-під подворотні виглядаю - махаю рукою - як раз біля входу зовсім нікого не було, поманив пальцем - вони зайшли в ту підворотню, я постукав у віконце - "Гасло"! Я відповів - мені відповіли - французи нічого не розуміли - боєць ресторана спитав: "Жиди та москалі є?" - Не знаю, як так вийшло, але я показав на француза - той нічого не розумів - але боєць якось дуже сильно відреагував на "жидів та москалів" - майже почалася бійка - француз перелякався і щось закричав на французьскі мові - у нас щелепи відпали, бо боєць раптом перейшов на французьску та заспокоїв француза на французькій мові - почав наливати в рюмки нам Калганівку - француз подивився на мене, чи не отрута? - Ні! - випили - французи були просто в шоці... Такого у Франції не бачили...
Але скажемо відверто: КУХНЯ ТАМ НІЯКА...

- дуже їм сподобався ресторан "Голодний Микола" - як для нас - дорого там, але для француза - за 4-5 євро головне блюдо - то було даром. Тут французів вразила кількість сотртів крафтового пива та те, що на виході безоштовно наливали "На коня!"

Чи звернули ви увагу на вчорашні фото?
От ці фото - для Долярчика.
Зверніть увагу на обсяг їжі у тарілці - ніяких відер з вінегретом.
Ось так подавали вчора у французьскому ресторані...
Беріть на озброєння...
Поки здадуть Долярчику велетенську хату, та поки зробить він там ремонт, та поки народиться у новій хаті хлопчик від Долярчика - як раз побудують Бізнес-центр біля Іподрому та закінчать всі нові житлові комплекси біля стадіону (закінчення другої черги ЖК "Арена" йде шаленими темпами. А у ЖК "Новий" немає в ці дні жодної вільної квартири на продаж ) - як раз він відкриє там "Їдальню".
Доречі, я згадав як чекав на виліт літака Wizzair з дуже маленького голандського містечка Eindhowen до Катовиць - то як раз, гуляючи неподалік аеропорту, наткнувся саме на таку Їдальню для співробітників офісів навкруги... Люде були... Було недорого і просто...

Тому, майбутні інвестори - придивіться до того району Львова...
Поки є час...

НЕТРАДИЦІЙНІ креативні речі для Долярчика:
- у будинку 5 ЖК "Новий" здавалося в оренду напівпідвальне приміщення. Охайне. Перед входом - там у всьому ЖК "Новий" - так - ялинки, різні хвойники, зелений газон. Взяли в оренду креативні люде і відкрили там такий невеличкий центр творчого розвитку дітей мешканців того ЖК "Новий" (там всього 6 будинків малої поверховості). Дуже мудро: завжди із будику, де всі жителі - не "Беззубі алкоголіки", а впевнені у собі люде - знайдеться необхідність залишити дитину на пару годин - нехай малює зайчиків та лисичок... Таких зайчиків та лисичок малювала з діточками моя родичка у 5-зірковому отелі в Єгипті - сказала, що теоретично "Анімація" була безкоштовною - але дуже багато для діточок пропонували додаткових платних послуг - якісь там особливі кольорові шматочки крейди чи пластиліну - заради того, щоб залишити дитину на три-чотири години та насолоджуватися сексом на балконі номера під пальмами або баром All inclusive - люде (відпочиваючі) платили шалені кошти. Для "Долярчика": при офіційній заробітнй платі в 600 долярів на місяць додаткові послуги давали родичці ще 1000 доларів на місяць.

- у будинку 9 теж здавалося приміщення - там відкрили магазин кави. Кава в зернах. Тут можуть Вам змолоти каву. Можете випити каву. Знов оцініть "красоту гри" - в тих будинках не живуть нещасні пенсіонери та їх друзі жебраки-алкоголіки. Живуть люде, які розуміються на смаку кави.
Ну ось так: гроші лежать просто в напівпідвальних приміщеннях. Тільки треба знати місця. Нові.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 16 лют, 2018 14:45, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9723
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3608 раз.
Подякували: 1278 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 14:38

Оооо!!! Криївка - наочний приклад модернізованого лісапєду. Майже як я пропонував Долярчику піратом бути. :P

П.С. Ту Акурт. Тсссс...не треба про свій лісапєд одкровенно і відверто так...Наш лісапєд - це фірма! :D
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 14:49

А я "про свій лісапед" ні слова не написав.
Написав про те, на що звернув увагу.
В мене - зовсім інший лісапед.

В ці дні дуже наполегливо працюю над перетворенням простого лісапеда на лісапед - тандем.
Хрещуся кожного дня, щоби всі "запчастини" збіглися до купи...
Лісапед не поганий: без тандему - реально тільки за вчора - лежачи на канапі - з сидіння у шухляду впало 750$.
Реальний пасивний прибуток...
Сподіваюся на більше...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9723
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3608 раз.
Подякували: 1278 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 14:51

  akurt написав:
НЕТРАДИЦІЙНІ креативні речі для Долярчика:
- у будинку 5 ЖК "Новий" здавалося в оренду напівпідвальне приміщення. Охайне. Перед входом - там у всьому ЖК "Новий" - так - ялинки, різні хвойники, зелений газон. Взяли в оренду креативні люде і відкрили там такий невеличкий центр творчого розвитку дітей мешканців того ЖК "Новий" (там всього 6 будинків малої поверховості). Дуже мудро: завжди із будику, де всі жителі - не "Беззубі алкоголіки", а впевнені у собі люде - знайдеться необхідність залишити дитину на пару годин - нехай малює зайчиків та лисичок... Таких зайчиків та лисичок малювала з діточками моя родичка у 5-зірковому отелі в Єгипті - сказала, що теоретично "Анімація" була безкоштовною - але дуже багато для діточок пропонували додаткових платних послуг - якісь там особливі кольорові шматочки крейди чи пластиліну - заради того, щоб залишити дитину на три-чотири години та насолоджуватися сексом на балконі номера під пальмами або баром All inclusive - люде (відпочиваючі) платили шалені кошти. Для "Долярчика": при офіційній заробітнй платі в 600 долярів на місяць додаткові послуги давали родичці ще 1000 доларів на місяць.

- у будинку 9 теж здавалося приміщення - там відкрили магазин кави. Кава в зернах. Тут можуть Вам змолоти каву. Можете випити каву. Знов оцініть "красоту гри" - в тих будинках не живуть нещасні пенсіонери та їх друзі жебраки-алкоголіки. Живуть люде, які розуміються на смаку кави.
Ну ось так: гроші лежать просто в напівпідвальних приміщеннях. Тільки треба знати місця. Нові.

Ну ось...а то Карля Маркся...Карля Маркся... :lol: Все на користь методи модернізованого лісапєду козака... :P Імідж - фсьо! Спрага - ніщо! Шоу маст го уон@ :D
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 15:08

  akurt написав:А я "про свій лісапед" ні слова не написав.
Написав про те, на що звернув увагу.
В мене - зовсім інший лісапед.

В ці дні дуже наполегливо працюю над перетворенням простого лісапеда на лісапед - тандем.
Хрещуся кожного дня, щоби всі "запчастини" збіглися до купи...
Лісапед не поганий: без тандему - реально тільки за вчора - лежачи на канапі - з сидіння у шухляду впало 750$.
Реальний пасивний прибуток...
Сподіваюся на більше...

Я про глобальний львівський лісапєд... :D Ви ж патріот свого міста? 8)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30200
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 15:31

Столовая - конечно хорошо, но небольшие незнакомые кафе-столовые продолжают удивлять и расстраивать меня качеством своих блюд. Я бы и заходил например в кафе, которое рядом с домом, из тех, что не рестораны, так, на ужин, но как-то грустно и невкусно мне там. Почти очевидно, что за эти деньги можно приготовить то же самое, но вкуснее.
Согласен про то что пицца - самый прибыльный проект. Опять же про качество пиццы: 2/3 всего рынка пиццы у меня на районе - откровенно посредственно, даже за полцены не хочеться дальше заказывать. В форе довольно неплохо делают (средненько - у нас это неплохо уже), и дешево, поэтому чуть выходные или не дай бог праздники - в очереди на пиццу в форе можно и час простоять
Еще есть тема про суши: та же история что и с пиццей - прибыльно, часто не вкусно, часто не стоит своих денег, но если заранее не закажешь - можно опоздать, заказы уже не доставляют: очередь до конца рабочего дня
Aldebaranchik
 
Повідомлень: 40
З нами з: 06.02.18
Подякував: 3 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 16:51

Ох, если бы я еще не ленился и перенес все с диктофона на эту ветку...
Так, чисто по памяти самое безобидное и как бы "нормальное":
- винегрет заранее не делаем. Если клиент заказал - достаем из морозилки 1/4 отваренной заранее свеклы, размораживаем в печке СВЧ, добавляем нужные компоненты - СВЕЖИЙ винегрет на стол.
- очень важно иметь отварную курицу. Чтобы не заказал клиент - делается из одной и той же заранее отваренной курицы. Любое блюдо.
- если отварная курица за день не вся израсходована - ее в морозилку - завтра точно что-нибудь из нее закажут...
- мясо на отбивные всегда есть кусочек свежего и есть заранее отбитые куски для отбивной в морозилке. Если клиент ОДИН и заказал отбивную - делаем из свежего мяса, если пришло сразу человек 10 - достаем мороженное из холодильника - в печку СВЧ - поджарили - подаем на стол.
- с пельменями делаем так: берем на той фирме, где есть сертификат качества. Это для проверяющих и на случай, если кто-то отравился. А вообще лепим сами.

По столовой сказали так:
- попробовать начать вдвоем: муж+жена. Не на массового потребителя.
- по их опыту из домов вокруг (у них кафе на первом этаже жилого дома) никто и никогда не приходил. На местных жителей не надо надеяться: не приходят.
- можно разрешить приходить со своим спиртным (но с собой обязательно должны иметь чек).
Но тут есть опасность, что с собой принесут целый пакет водки и будут пить с утра до вечера.

Вообще - сказали - очень хлопотный бизнес - 14 часов в день работы гарантированы.
Сейчас сдали свое кафе в аренду и радуются ПАССИВНОМУ доходу.

Ответы на предыдущие вопросы ко мне.
- по поводу реальных затрат на двушку под сдачу: двушка с полностью сделанным ремонтом обошлась в 57 000 долларов. Сдана по 10 500 в месяц+задаток 10 500+авансовый платеж за 6 месяцев вперед. Так далеко от центра (это для апологетов), что и в бинокль тот центр не увидишь. На расстоянии минимум в 5-7 км ни одного университета с нищими доцентами и студентами-заочниками (приезжают на сессию бухать и тр...).

- мини-отель на 9 номеров, вмещающий 20 отдыхающих вблизи "Захар Беркут", обошелся в 100 000 долларов. Сделан ОЧЕНЬ скромно - в каждом номере очень хорошо слышно: веду любовную игру с женой или с ее подружкой. Загрузка не менее 185 дней в году и выше. Выручка - 5 000 в день.

Казалось бы, мы нарушаем тему ветки, ан нет: все по поводу пассивного дохода от сдачи а аренду Львовской недвижимости. Хочешь - делай по 14 часов в день заготовку для отбивных и складывай в холодильник. А хочешь - вложи 44 000$ в новую классную квартиру и получай смело 7 000 - 9 000 в месяц, лежа на диване.

REVTLYJ_JHTYLYF FHBAVTNBRF
(Кумедно-орендна арифметика)

Дано: в наші дня для того, щоби родина з 3-4 осіб відчувала себе не голодною, треба мати прибуток в 1000 $ на місяць.
Візьмемо так: 1000 $ = 27 500 гривень на місяць.
Скільки грошей треба вкласти в банк, щоби отримувати процентами 27 500 гривень на місяць.
Візьмемо як на мене - приємний A-bank.
На сьогодні багатим та дотепним банк платить "грязними" 13,66 відсотка річних із щомісячною выплатою відсотків. Дострокового повернення не передбачено.
За вирахуванням податку на депозит отримуємо: 13,66 - 20%х13,66-1,5%х13,66=10,72% або 10,72/12=0,8936% на місяць.
Тоді:
27 500 - 0,8936%
х - 100%

Звідси: х=(27500х100)/0,8936%=3 077 440 (гривень).
Перевищення виплати від ФГВФО: 3 077 440/200 000= в 15 разів.
Сума в доларах США: 3 077 440/27,5=112 000 доларів США.
Тобто, достатньо оформити Депозити в 15 банках або на 15 родичів вклади в сумі 112 000$ та будеш жити "у шоколаді".

Альтернатива:
- купівля трьох "однушок" по ціні в 700 $ квадрат: 3х40х700= 84 000 $
- вартість нормального ремонту з нормальними меблями та обладнанням: 3х7 000=21 000 $
Разом витрати: 84 000+21000=105 000 $
Очікуваний пасивний прибуток: 8 000 гривеньх3=24 000 гривень.
Економія доларового кешу: 112 000-105 000=7 000 $
Зменшення очікуваного надходження грошей від оренди у порівняння із Депозитами в 15 банках Львова: 27 500-24 000= 3 500 гривень.
Метод покриття "недостачі" в 3 500 гривень на місяць:
а) оформлення на 1 або 2 квартири Субсидії (треба прописати члена родини-пенсіонера, бажано із студентом-бюджетником).
б) здача в оренду не за 8 000 гривень, а за 9 000 гривень (я схиляюся до цього варіанту).
в) отримування моральної компенсації в сумі 3 000 гривень під час туризму в Європу за оті 7 000 $.
г) отримування процентів від депозиту на суму (7000х27,5)х(13,66/12)%= 2 175 гривень (враховано Депозит на 6 місяців від А-банку "Послуга "Стандарт безподатковий"").

Вибирайте самі...
Депозит в банку - менше клопоту. Ризик, що церез рік не зможете відкупитися по 27,50 за долар.
Оренда: ризик у пошкоджені квартири та ризик теоретичного падіння цін на нерухомість.
Вибір за Вами.
Як казав Казанова, знімаючи труси, "Хто на що вчився"!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9723
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3608 раз.
Подякували: 1278 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 19:50

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Я, от маю надію, що іпотека таки відновиться і ціни трохи підуть вгору. А тоді вже можна думати чи продавати чи далі здавати. Моя однуха мені обійдеться десь у 30 тис з ремонтом. То я маю куда демпінгувати за оренду щоб мати свої 7%річних в доларах


Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 20:41

Сумніваюсь , що вдасця здати однушку за 8 кг. Моя спроба здати трьошку біля старого Шувару за 8кг закінчилась нічим.Спочатку ніхто не хотів стільки давати або потенційні орендарі не пройшли фейсконтроль(реально за 2 місяці було 4 покази), а потім коли курс пішов під 29 я сам передумав здавати.
Bolt
 
Повідомлень: 2950
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 16 лют, 2018 20:59

Ну, не каждая квартира легко и просто сдается в аренду...
Надо знать места...
Моя статистика:
- выставил однушку 20 апреля 2017 - клиент заехал 27 апреля, оплата пошла с 1 мая... 8 000 гривен + коммунальные (коммунальные были смешные: примерно 350-400 грн в месяц). Клиент не платил за интернет (он работал сразу на несколько квартир, Аркада-Х) и квартплату в ОСББ (117 грн.)
- выставил двушку в аренду 28 января 2018 - клиент отдал деньги через 4 (четыре) дня. Заезд с 15 февраля. 10 500 в месяц+ коммунальные.

Все - через olx.

Для Вас - Депозит. Пользуйтесь.

Так, вечір, страви ми вже приготували...
Їдальню відкрили...
Депозити огранізували...
Де ж воно ще грошви набрати?
Агов! А ось!
Так, 8 лютого - тобто тиждень тому - купляємо акції компаніі Applіed materials по 45.75$ за 1 акцию.
Зображення
Припустимо, на ту ж сумму, що зазначена вище - 112 000 $: 112 000/45.75=2 448 акций.
Так, дивимося календар: о, 16 лютого.
Яка там ціна продажу?
О! 55.60$.
Тобто, продавши всі акції 45 секунд тому, маємо:
(2 448х55.60)-112 000= 24 108 $
Чи вистачить купити однушку за гроші, що впали з неба?
24 108 $/700= 34 квадратного метра.
Блін, не вистачить... шкодА...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9723
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3608 раз.
Подякували: 1278 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 3132333435 ... 1003>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 909, 910, 911
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
9101 6975205
Переглянути останнє повідомлення
Пон 03 чер, 2024 12:03
akurt
24804 16590368
Переглянути останнє повідомлення
Нед 02 чер, 2024 13:17
vladimir07
548 233582
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама